Середа, 22 Вересня, 2021
інше

  На українському ринку з’явилося рослинне м’ясо вітчизнянного виробництва

  Виробником революційного продукту стала українська компанія Eat Me At

  Вибір читачів

  Продукт пропонується у вигляді фаршу, який за смаком майже нічим не відрізняється від справжнього.

  Основою фаршу став багатий на рослинні білки текстурований соєвий білок. Смаку фаршу надають дріжджові екстракти. Їх виготовляють із неактивних дріжджів, які містять у своєму складі багато різних білків і вітаміни групи.

  Також у своєму складі фарш містить мінерали, які отримують природним шляхом — із міцелію Коджі. Це різновид грибів, які використовуються в азійській кухні для бродіння та ферментації продуктів. Так вдається досягти присмаку м’яса та наситити фарш залізом. Скріпити фарш допомогає метилцелюлоза, яка є вегетаріанською альтернативою желатину. Для надання жирності фаршу використовують кокосову або соняшникову олію. І, нарешті, аутентичного кольору фаршу надає сік буряка та барвник карамелі без консервантів.

  Андрій Черуха, засновник Eat Me At
  Андрій Черуха, засновник Eat Me At

  «Після повернення в Україну я багато часу присвятив ідеї розробки рослинного м’яса. Займався пошуком команди технологів, біоінженерів для запуску української компанії. Метою було зробити м’ясо з рослин, яке на смак не відрізнялося б від тваринного і було б кориснішим за своїми властивостями», — сказав пресі Андрій Черуха, засновник Eat Me At.

  Підприємець також розповів, що їздив до США, аби протестувати альтернативне м’ясо у місцевих ресторанах та привезти його взірці в Україну. За словами Черухи, в останні два роки він зустрічався з технологами з різних країн, розробив з ними тести рецептури фаршу та  виробив оригніальні технології виготовлення продукту.

  Зі слів Черуха, інвестиції в проєкт склали близько $30 тис. Виробництво знаходиться в Києві, а продає своє м’ясо Eat Me At на власному сайту.

   

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  В Нідерландах збудують завод, де вироблятимуть унікальний білок за допомогою грибів

  Очікується, що фабрика запрацює до 2022 року. Початкова потужність виробництва — 10 тис. т на рік, до 2027 р....

  Вам може сподобатися: