Середа, 22 Вересня, 2021
інше

  Nestl’e запускає продуктову лінійку «Mivina» в преміум-сегменті

  Рішенню про запуск продукції сприяло зростання популярності вуличної їжі та попит споживача на різноманітні смаки

  Вибір читачів

  Як свідчать результати досліджень споживчих уподобань, тенденції та споживчі вимоги на ринку швидкого приготування вермішелі в Україні змінюються. Частка стандартного сегменту швидкого приготування вермішелі на 2019-2020 роки в Україні скоротилася, але популярність преміального сегменту та імпортної продукції значно зросла.

  Зважаючи на мінливі тенденції та уподобання споживачів, Nestl’e в Україні та бренд «Mivina» орієнтуються на нові напрямки та запускають нову лінійку продуктів «Mivina» з соусами «MIVINA Street Food». Інноваційна лінія, яка запущена на українському ринку, включала вермішелі в густі соуси з ароматами кунжутної і смаженої курки і пряних теріякі і велику порцію вермішелі «Mivina» з соусами з ароматами яловичини з розмарином і медовим курячим каррі.

  Для вермішелі в густому соусі в склянці використовувалася спеціально розроблена лінійка азіатських смаків, тому сподобалася споживачам в ЄС. Зокрема, аналогічний продукт від Nestl’ в склі вже присутній на ринках Німеччини, Фінляндії, Норвегії, Австрії, Швеції, Нідерландів, Латвії, Литви, Хорватії, Польщі, Словаччини, Угорщини, Чехії, Естонії та Греції і продовжує ходити Європою.

  Ароматизаторами, в яких будуть представлені «MIVINA Street Food» в склянці, є кунжут і смажена курка і пряні теріякі.

  Ще одна новинка «Mivina» в преміальній лінійці Street Food – вермішелі з соусом в збільшеній упаковці може стати найкращим рішенням для споживачів, які вибирають між приготуванням однієї пачки вермішелі і двох. Смаки, на яких буде представлена «MIVINA Street Food ™» з рідким соусом — яловичина з розмарином і медовий курячий карі.

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Країна, що п’є найбільше кави на душу населення, виростила її в біореакторі

  Процес полягає у виробництві недиференційованих кавових клітин (біомаси) у біореакторах. Далі клітини збирають і сушать.Після аналізу біомаси був розроблений...

  Вам може сподобатися: