Субота, 12 Червня, 2021
інше

  У 2021 році буде складено Глобальний індекс продовольства

  Індекс оцінить зусилля різних країн в інноваційному розвитку харчового сектору

  Вибір читачів

  Глобальний індекс харчових інновацій дозволить порівняти фактори, що сприяють інноваціям у харчовій, алкогольній та агропродовольчій галузях у 10 провідних країнах: Канаді, США, Мексиці, Великобританії, Франції, Німеччині, Італії, Нідерландах, Японії та Австралії.

  Індекс був розроблений за підтримки Канадської Ради з інновацій, науки та економічного розвитку, а також з Food Health Consumer Products Canada, асоціацією, що представляє переробників продовольства у Канаді. Індекс поділяється на чотири основні напрями: регуляторне середовище, конкурентоспроможність бізнесу, готовність ринку, а також інтелектуальна власність і дослідження та розробки.

  Зараз вже є перші результати Індексу. Великобританія посіла перше місце, США — друге, Німеччина — третя, Австралія стала четвертою, Канада — п’ята, Нідерланди — шоста, Японія — сьома, Мексика — восьма, Франція — дев’ята та Італія стала десятою.

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Пластикову упаковку замінить папір, покритий білками та БАДами

  Нова упаковка не містить жодного пластику. Більше того, вона подовжує термін зберігання продуктів.У рамках проекту «BioActiveMaterials» група дослідників вирішила...

  Вам може сподобатися: