П’ятниця, 24 Вересня, 2021
інше

  До 2025 року більше половини продажів в ресторанах перетечуть в онлайн

  Вибір читачів

  Минулого тижня компанія Incisiv випустила звіт, який присвячено діджиталізаціі роботи ресторанів швидкого харчування в США і Канаді. Ось його ключові висновки.

  До 2025 року 54% доходу закладів припадатиме на замовлення, що були зроблені онлайн. Дослідники відзначають, що 2020 рік став переломним моментом щодо переходу ресторанної галузі в тотальний діджитал. Нині кількість ресторанів, які планують повністю перейти на цифрову модель бізнесу, виросла утричі. Через 5 років частка доставки зросте до 23%.

  Проте ресторани хоч і активно інвестують в IT, але, на жаль, основна увага зараз приділяється онлайн-інструментам як таким, а не готовим рішенням конкретних бізнес-завдань. У підсумку, рівень задоволеності користувачів на сьогоднішній момент складає усього 40% для замовлень «з собою» і всього лише 25% для замовлень «на доставку».

  Цифрова зрілість бізнесів в цьому сегменті набагато нижче, ніж в інших областях, таких як e-commerce або travel. Успішними зможуть стати ті компанії, які сфокусуються на поліпшенні користувацького досвіду, ефективності бізнес-процесів та ROI.

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Лідер ринку спортивних напоїв створив вишневий сік, що відновлює м’язи

  Продукт преміум-класу, концентрат Черибунді готується на основі терпкої вишні, найбільш багатої антиоксидантами суперягоди у світі. Компанія застосовує власний методом екстрагування...

  Вам може сподобатися: