Середа, 22 Вересня, 2021
інше

  Кондитерська компанія «АВК» зробила ставку на нову іноваційну розробку

  Вибір читачів

  «АВК» та її засновник Володимир Авраменко зробили собі ім’я на виробництві кондитерської продукції. До війни на Сході в їхньому активі було три великих фабрики — в Донецьку, Луганську, і Дніпрі. З початком війни залишилася тільки одна — в Дніпрі.

  Щоб врятувати бізнес від неминучого краху, в компанії вирішили зробити ставку на преміальну продукцію і на світову експансію. За 4 роки антикризового управління Володимиру Авраменко вдалося вивести компанію на ринки більш ніж 60 країн, у тому числі на такі важкодоступні ринки як США, Північна Європа та Японія.

  Фото: huxley.media

  Наступним ходом став вихід компанії на ринки трендових нині продуктів для здорового способу життя. Першим таким продуктом стали батончики Brunch. Цікаво, що технологію створення таких продуктів — за допомогою екструзії – компанія розробила ще в 90-х. Суть такої технології в виготовленні снеків без обжарювання та олії. Текстура пресується за рахунок високого тиску та гарантує зберігання продукту без спеціального термічного обробітку.

  Новий продукт з’явився на ринку в кінці 2020 року. Виводом нового продукту займалася агенція BBDO Ukraine. Зараз в торговельних мережах продається близько 10-ти видів Brunch.

  Фото: BBDO Ukraine, huxley.media

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Пиво, зварене з роботом-пивоваром, взяло золото на найбільшому конкурсі у світі

  Американський портер Крістіана Чендлера, приготований за допомогою BEERMKR, обійшов 164 учасників. "Чорт, я взяв золото! Та я роками намагався виграти...

  Вам може сподобатися: