Середа, 22 Вересня, 2021
інше

  Ізраїль готується стати країною №1 у виробництві інноваційної їжі

  Вибір читачів

  Ідейним натхненником такої стратегії став сам прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху. Сил та натхнення йому надала дегустація лабораторного м’яса у штаб-квартирі Aleph Farms, компанії-розробника цього продукту. Пробував вирощенний стейк він не один, а разом з Ніром Гольдштейном, директором GFI Israel (The Good Food Institute Israel — недержавна організація). «Це смачно і я не можу відчути у чому різниця цього стейку від справжнього», — сказав ситий прем’єр.

  Після дегустації прем’єр-міністр доручив своєму державному секретарю призначити координатора для роботи з учасниками ринку альтернативного білка. Він впевнений, що «Ізраїль стане локомотивом для розвитку ринку альтернативного м’яса і білка, в цілому».

  Для такого лідерства у Ізраїля є всі умови. На ринку країни працюють такі провідні виробники лабораторного м’яса як компанії Aleph Farms, SuperMeat, MeatTech і Future Meat Technologies. Всі ці компанії мають свою штаб-квартири в Ізраїлі. Випадковість? Не думаю!

  Окрім того, Aleph Farms  вже встигла запустити свій експериментальний завод по вирощуванню культивованого м’яса. У свою чергу, SuperMeat і Future Meat Technologies дебютували зі своїм м’ясом у ресторанних мережах.

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Країна, що п’є найбільше кави на душу населення, виростила її в біореакторі

  Процес полягає у виробництві недиференційованих кавових клітин (біомаси) у біореакторах. Далі клітини збирають і сушать.Після аналізу біомаси був розроблений...

  Вам може сподобатися: