Середа, 22 Вересня, 2021
інше

  Події foodtech кінця 2020 року: нові продукти, ринки і китайський завод

  Вибір читачів

  СЕРПЕНЬ

  Beyond Meat запустила новий інтернет-магазин рослинного м’яса. Сайт допоможе споживачам легко замовляти асортимент компанії в умовах карантину.

  The Kellog Co. інвестувала $45 млн у розширення та модернізацію свого заводу Morningstar Farm в Огайо. $25 млн піде на модернізацію обладнання та $18 млн у розширення потужностей. Це дозволить істотно підвищити обсяги виробництва рослинного м’яса і веганських продуктів.

  ВЕРЕСЕНЬ

  Beyond Meat вивела на ринок свій новий продукт — Beyond Meatballs (щось на кшталт фрикадельок). Продукт скоро стане доступним в продуктових магазинах по всій території США. Рослинні фрикадельки — це відповідь на запит ринку на поживні та прості у підготовці продукти.

  Planterra Foods підписала трирічний контракт з хокейною командою NFL Denver Broncos. В рамках партнерства буде створено новий бренд рослинних м’ясних продуктів — OZO brand. Так компанія посилить свою присутність в ніші продуктів для здорового харчування.

  Beyond Meat Food Co. Ltd., дочірнє підприємство Beyond Meat, уклала угоду з китайською компанією Jiaxing Economic and Technological Development Zone (Китай) про проектування та розвитку виробничих потужностей. В рамках співпраці передбачається побудова сучасного заводу для виробництва альтернативного протеїну під брендом Beyond Meat в Китаї.

  ЖОВТЕНЬ

  У жовтні 2020 року компанія Impossible Foods Inc. вивела на канадський ринок свій флагманський продукт — Impossible Burger. Зона покриття — більш ніж в 600 сімейних магазинах Sobeys та онлайн-сервіси доставки.

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Мережа київських ресторанів годує личинками, ферментованими бобами та палючим том-ямом

  Так, у «В’єтнамському Привіті» можна спробувати ферментовані боби. У «Китайському» — личинок.Співвласник бренду Міша Кацурін розповідає, що вони намагаються...

  Вам може сподобатися: