Субота, 25 Вересня, 2021
інше

  Moley, мила, не зупиняйся! У продажу з’явилися славетні кібернетичні кухні

  Вибір читачів

  Знає 5000 рецептів, не прогавить час обіду на зустрічі з подружками і у неї ніколи не болить голова. Ні, мова йде не про елітний ескорт-сервіс. Це параметри роботизованої кухні на ніжне ім’я Moley.

  Прем’єра роботизованої господині відбулася в 2015 році на виставці CES Asia. Тоді вона викликала фурор своїми воістину науково-фантастичними здібностями. І ось тепер, майже після п’ятирічної роботи над прототипом, розробники кухаря-робота готові продавати його всім бажаючим холостякам. І це їм влетить в копієчку.

  Висока ціна розробки залежить від конструкції кухаря-робота. Це не просто прикручена болтами над кухонним столом роботизована рука, а ціла система приладів, спеціальний шаф, сенсорного екрану, контейнерів для зберігання продуктів, каструль і, так, двох рук робота.

  Інгредієнти для робота повинні бути розташовані в спеціальних контейнерах. Таким чином  робот розпізнає вид складових і використовує в залежності від рецепту. Робот сам включає індукційну пічку і датчиками контролює процес приготування.

  «Учителем» кухаря-робота став Тім Андерсон, колишній переможець BBC Master Chef. Він записав свої рухи в 3D, після цього професійні прийоми перевели в алгоритми для робота.

  Moley орієнтована на одиноких білих гетеросексуалів, а також на власників ресторанів. Базова кухня Moley без роботизованої начинки обійдеться вам в $173 тис, а ось повний фарш буде коштувати $335 тис.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Ізраїльський стартап вирощує в лабораторії 700 грамів курячого жиру за раз. Це — найбільше у світі

  Технологія стартапу побудована на платформі Peace of Meat, бельгійської компанії з вирощування жиру, яку MeaTech придбала минулого року. MeaTech стверджує,...

  Вам може сподобатися: