Субота, 25 Вересня, 2021
інше

  Samsung створила робота, який прибере речі, сервірує стіл, завантажить посудомийку та принесе вино

  Робот Bot Handy здатен робити хатню роботу, використовуючи пересувну платформу на колесах, універсальний маніпулятор, камери та штучний інтелект 

  Вибір читачів

  Робот має один маніпулятор з трьома шарнірами (умовно в плечі, лікті і на зап’ясті) — з клешнею, яка здатна брати та утримувати предмети. Samsung Bot Handy розуміє різницю між речами із різних матеріалів, й тому регулює силу їх захоплення під час переміщення.

  На тілі і руці встановлені камери для розпізнавання об’єктів. На інформаційному дисплеї виведено два ока, які передають стан або емоції. Робот може переміщатися, крутитися на місці і збільшувати свій ріст, щоб діставати об’єкти на висоті.

  За словами Себастьяна Сина, президента Samsung Research, робот покликаний стати помічником у будинку. «Тільки уявіть, наскільки зручно було б мати надійного робота-помічника по будинку, який здатен накрити стіл або прибрати продукти. Це більше не фантазії»,  — зазначив він на прес-конференції Samsung «Better Normal for All».

  Наразі робот-помічник знаходиться у стані розробки. Компанія поки що не оголошувала його дату випуску та вартість.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Коктейлі з самогоном — новий напій «народного» бренду, що працював з зірками кантрі-музики

  Sugarlands Distilling Company — це ремісничий спиртзавод, чия продукція, включаючи самогон, ром, вершкові лікери та житній віскі відзначені нагородами,...

  Вам може сподобатися: