Субота, 25 Вересня, 2021
інше

  Тунець із кавоварки: агрентинці хочуть добувати протеїн із міцелію грибів

  Вибір читачів

  Кавоварка, яка виробляє протеїн. Як вам таке? Варто натиснути кнопку, і ви гарантовано отримаєте 300 гр білка. Саме так бачать виробництво альтернативного протеїну, який зможе замінити м’ясо та інші білкові продукти, в аргентинській компанії EnyeTech.

  Добувати білкову масу в компанії будуть за допомогою процесу бродіння спеціального виду грибів Fusarium venenatum. Безпосередньо сам білок видобувається з міцелію гриба. Після фільтрації продукт готовий до вживання. За текстурою такий білок нагадує тунця, але нейтральний за смаком.

  Проте винахід аргентинців не в цьому. Дослідження грибів, які виробляють білок проходили і раніше. В EnyeTech пропонують упакувати процес бродіння в машину, яка зможе автоматизувати отримання протеїну з міцелію грибів. Таким чином, кожен, хто встановить таку «кавоварку» у себе вдома, зможе отримувати 300 гр такого «тунця» самостійно.

  Команда EnyeTech

  «Я не харчовий технолог, але я подумав, що було б здорово мати в будинку такі гриби, що можуть дати такий же або кращий білок, ніж м’ясо корови, риби або курки», — каже Орасіо Асербо, генеральний директор і співзасновник аргентинської технологічної компанії EnyeTechnologies.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Велика продуктова мережа продаватиме сіль, якій 300 млн років. Її збирають з підземних потоків в Африці

  Сіль Орікс добувають у пустелі Калахарі. Її збирають з підземних потоків, що протікають через древні скельні утворення Двіка, яким...

  Вам може сподобатися: