Субота, 25 Вересня, 2021
інше

  Власники Chrysler, Dodge, Jeep та Ram замовлятимуть їжу за кермом у кілька кліків

  Вибір читачів

  Замовляти їжу за кермом стане набагато зручніше. Lear Corporation, світовий лідер автомобільних технологій у галузі виробництва сидінь та електронних систем, разом з сервісом доставки їжі Grubhub та власним програмним підрозділом Xevo створили додаток для водіїв, що допоможе замовити ланч без зайвих рухів.

  Як повідомляють компанії, цей крок зроблено для більш безпечного безконтактного сервісу з огляду на необхідність соціального дистанціонування в умовах пандемії.

  Першими почнуть пропонувати додаток як частину своїх підключених послуг автомобілі FCA. Завантажити його можна із Uconnect Market, який доступний для марок Chrysler, Dodge, Jeep та Ram 2019 та 2020 модельного року.

  Замовлення відбувається через вбудований 8,4-дюймовий сенсорний екран у транспортному засобі.

  Розробники обіцяють, що додаток допоможе споживачам швидко та легко обирати улюблені товари для доставки чи самовивозу. Якщо споживач перебуває біля ресторану, в якому раніше нічого не замовляв, йому достатньо натиснути одну кнопку, яка перенаправить меню ресторану на електронну адресу для подальшого розгляду не за кермом.

  «Наші клієнти люблять замовляти їжу, перебуваючи в дорозі. Партнерство з Xevo дозволить полегшити їм цю можливість», – сказав старший директор з управління продуктами Grubhub Метт Сейдж.

  Зазначимо також, що Grubhub може похвалитися найбільшою та найповнішою мережею ресторанних партнерів, що включає понад 300 тис. закладів харчування у 4000 містах США.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  В Нідерландах збудують завод, де вироблятимуть унікальний білок за допомогою грибів

  Очікується, що фабрика запрацює до 2022 року. Початкова потужність виробництва — 10 тис. т на рік, до 2027 р....

  Вам може сподобатися: