Субота, 25 Вересня, 2021
інше

  Інвестори повірили в рослинні креветки. Стартап зібрав $18 млн

  Вибір читачів

  Американський жіночий стартап New Wave Foods випускає на ринок альтернативні креветки. Штучний морепродукт виготовили з квасолі маш та водоростей. Це стало можливим завдяки фінансуванню у $18 млн, яке компанія зібрала в рамках серії залучення інвестицій.

  Перші гроші New Wave Foods отримала ще в 2019 р. Тоді її профінансувала Tyson Ventures. Зараз кількість зацікавлених інвесторів зростає, як і ринок альтернативних морепродуктів в цілому.

  «Зібрати $18 млн для нас – це величезний крок. Ми налаштовані захопити ринок у $9 млрд», – сказала Мері Макговерн, генеральний директор New Wave .

  Цього року стартап планує дебютувати зі своєю продукцією в кафетеріях та ресторанах. Чудовий вибір, враховуючи, що 80% креветок американці споживають у закладах громадського харчування.

  New Wave на сьогодні вважається провідним гравцем у своєму сегменті. На рослинних креветках компанія зосередилась з моменту запуску у 2015 році. Для розробки рецептури іноваційного продукту їй знадобилося 5 років та $8 млн.

  Секрет рослинних креветок New Wave не розкриває та обіцяє захищати свою формулу не гірше, ніж це робить Coca-Cola. Аби ніхто не знав технологію виробництва повністю, інгредієнти будуть змішуватися в окремому місці, а потім постачатися на виробництво для подальшої доробки.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Лондонський стартап створив їстівну упаковку з матеріалу, який за добу виростає до метра

  Стартап пропонує замінити пляшки, пластикові бокси та поліетиленові пакети на пакування з революційного матеріалу, який можна їсти.Пакування Oohos виготовляється...

  Вам може сподобатися: