Середа, 22 Вересня, 2021
інше

  Тунець, який ніколи не плавав. Американці скоро спробують рибу з пробірки

  Американські споживачі, ймовірно, уже цього року будуть ласувати рибою, вирощеною в лабораторних умовах.

  Вибір читачів

  Компанія BlueNalu Inc. зібрала $60 млн для запуску стартапу з вирощування риби «в пробірці». Протягом 2021 р. вона планує відкрити пробну фабрику та розпочати знайомити споживачів з інноваційним продуктом у торгових точках США.

  Зараз стартап чекає завершення регуляторного огляду від Управління з контролю за продуктами та ліками США.

  BlueNalu може стати першою, хто розпочне продаж клітинної риби на глобальному ринку морепродуктів, який зараз оцінюється в $200 млрд.

  «Ми маємо надзвичайно великий інтерес з боку провідних закладів громадського харчування в США», — зазначив генеральний директор BlueNalu Лу Куперхаус, проте відмовився називати компанії. Він зазначив, що йдеться про знакові ресторани, які добре відомі чудовими, свіжими морепродуктами.

  Залучені $60 млн стали найбільшим показником боргового фінансування сектору морепродуктів, вирощених «у пробірці». Серед інвесторів BlueNalu — Rage Capital, Agronomics Ltd. та Lewis & Clark AgriFood, кожна з яких проявляє особливу цікавість до фуд-інновацій.

  Лу Куперхаус також розповів, що першою вони запропонують американським споживачам рибу махі-махі, також відому як золотиста маркель. Наступним буде синій тунець.

  Пробна фабрика площею майже 40 тис. квадратних футів буде розташована в Сан-Дієго. Її будівництво завершиться у третьому кварталі 2021 року.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Рослинна ковбаса Beyond Meat та «немолочна» моцарела на тісті з нуту — так виглядає піца майбутнього

  Banza - бренд, котрий став першим комерційним виробником основи для піци з нуту. Зараз його лінійка корисних продуктів поповниться двома...

  Вам може сподобатися: