Середа, 22 Вересня, 2021
інше

  Свіжий бульйон у будь-якій точці світу: Unilever тестує «подорожуючі фабрики»

  Вибір читачів

  Компанія Unilever розпочала тестування портативних «подорожуючих фабрик». Нині одна з таких виготовляє рідкий бульйон у Вагенінгені (Нідерланди). Якщо все пройде успішно, виробництво розширять до кетчупу, майонезу та морозива.

  «Подорожуюча фабрика» зовні має вигляд контейнеру та може транспортуватися по всьому світу. Це дозволить локалізувати виробництво та швидше реагувати на мінливий попит на місцевих ринках, пояснюють в Unilever. Виробники також можуть використовувати міні-заводи для випуску невеликих обсягів продукції для випробувань.

  «Портативна фабрика відображає нову динамічну модель виробництва, коли тисячі «нано-заводів» керуються однією центральною системою. Це дозволить нам мати гнучкі виробничі лінії у будь-якому місці та у будь-який час», — коментує Олівер Тріфунович, керівник проекту та менеджер з технічного обслуговування Unilever.

  Кожна нано-фабрика має систему вбудованих на лінії датчиків, які віддалено передають інформацію про хід технологічного процесу центральній платформі. Таким чином можна віддалено керувати виробництвом та оперативно реагувати на будь-які збої.

  Для обслуговування портативного міні-заводу знадобиться 2-3 оператори.

  Контейнер оснащений універсальними комунальними комунікаціями, для його роботи потрібен лише один електричний кабель і один шланг для води. Виробничий процес повністю автоматизований — від подачі сировини до пакування готового продукту.

  Якщо випробування буде успішним, Unilever розширить використання «подорожуючих фабрик» на інші сфери діяльності, включаючи послуги краси.

  Очікується, що нано-заводи будуть доступні для купівлі або оренди.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Німці розробляють технології виробництва котлет, тофу та макаронів із коноплі

  Коноплі мають не лише величезний лікувальний потенціал, але й усе більше приваблюють як основа для нових, екологічних та стійких...

  Вам може сподобатися: