Середа, 22 Вересня, 2021
інше

  Римські канікули. Італійці поклали лазанью в тюбики та змушують відвідувачів лизати тарілки

  Вибір читачів

  23-річний шеф-кухар із Італії Валеріо Браскі створив страву, яка може виявитися надто екстремальною для ортодоксальних відвідувачів його ресторану, проте є справжнім відображенням трендів майбутнього.

  Озброївшись фантазією, кухар поклав класичну італійську лазанью в тюбик для зубної пасти. Кремоподібна страва подається разом з «зубною щіткою», виготовленою з яєчної пасти, та склянкою бульйону з пармезаном.

  Все це нагадує звичайний набір для чистки зубів вранці. Різниця лише в тому, що видавивши «пасту» на «щітку», нею можна з задоволенням посмакувати.

  Страва отримала назву «Лазанья 2021». Вона – одна із десяти позицій у дегустаційному меню шеф-кухаря, які подаються в Ristorante 1978 у Римі. Наразі через пандемію коронавірусу заклад лишається закритим для відвідувачів до 1 лютого. Проте дехто встиг скуштувати новинку до локдауну. Страву сприйняли надзвичайно позитивно, лишень трохи збентежено.

  Ще одне творіння у цьогорічному меню – страва під назвою La mia Santarcangelo. Вона подається разом із тарілкою з зображенням Сантарканджело – рідного міста шеф-кухаря, та складається зі смаженого перцю, цибулі та ковбасного крему, які передають типові аромати міста. Страва подається так, щоб її необхідно було злизати з тарілки.

  До слова, Валеріо Браскі і раніше був відомим своїм неординарним підходом до кулінарії. У 18 років він став наймолодшим шеф-кухарем, який коли-небудь виграв Masterchef Italia.

  Джерело: La Regione та The Times

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Німці розробляють технології виробництва котлет, тофу та макаронів із коноплі

  Коноплі мають не лише величезний лікувальний потенціал, але й усе більше приваблюють як основа для нових, екологічних та стійких...

  Вам може сподобатися: