Субота, 12 Червня, 2021
інше

  Римські канікули. Італійці поклали лазанью в тюбики та змушують відвідувачів лизати тарілки

  Вибір читачів

  23-річний шеф-кухар із Італії Валеріо Браскі створив страву, яка може виявитися надто екстремальною для ортодоксальних відвідувачів його ресторану, проте є справжнім відображенням трендів майбутнього.

  Озброївшись фантазією, кухар поклав класичну італійську лазанью в тюбик для зубної пасти. Кремоподібна страва подається разом з «зубною щіткою», виготовленою з яєчної пасти, та склянкою бульйону з пармезаном.

  Все це нагадує звичайний набір для чистки зубів вранці. Різниця лише в тому, що видавивши «пасту» на «щітку», нею можна з задоволенням посмакувати.

  Страва отримала назву «Лазанья 2021». Вона – одна із десяти позицій у дегустаційному меню шеф-кухаря, які подаються в Ristorante 1978 у Римі. Наразі через пандемію коронавірусу заклад лишається закритим для відвідувачів до 1 лютого. Проте дехто встиг скуштувати новинку до локдауну. Страву сприйняли надзвичайно позитивно, лишень трохи збентежено.

  Ще одне творіння у цьогорічному меню – страва під назвою La mia Santarcangelo. Вона подається разом із тарілкою з зображенням Сантарканджело – рідного міста шеф-кухаря, та складається зі смаженого перцю, цибулі та ковбасного крему, які передають типові аромати міста. Страва подається так, щоб її необхідно було злизати з тарілки.

  До слова, Валеріо Браскі і раніше був відомим своїм неординарним підходом до кулінарії. У 18 років він став наймолодшим шеф-кухарем, який коли-небудь виграв Masterchef Italia.

  Джерело: La Regione та The Times

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Коктейль проти вірусу: PepsiCo інвестує в партнерів, Coca-Cola запускає нове обладнання, Nestlé вийшла на ринок кави

  На це діє безліч факторів: пандемія короновірусу, карантинні обмеження, проблеми у транспортній логістиці. Плюс до того — неврожай сільгосппродукції,...

  Вам може сподобатися: