Четвер, 5 Серпня, 2021
інше

  Камбек комбучі. Українців знову поять «чайним грибом», але тепер технологічним

  В Україні з'являється все більше напоїв, виготовлених за добревідомим рецептам минулого. Один з таких — напій з так званим «чайним грибом», що являє собою колонію мікроорганізмів, яка складається з дріжджів та бактерій.

  Вибір читачів

  Під новою назвою «комбуча» чайний гриб почав завойовувати український ринок кілька років тому. Зараз його виготовляють як мінімум 5 молодих брендів — Kombucha Live, GODZYKI, KUMA Kombucha, JIVA Комбуча та Seedsbank.

  Продукт повністю натурнальний та зазвичай не містить консервантів і інших домішок. Виготовляється шляхом ферментації солодкого чаю.

  «Ми виробляємо комбуча невеликими партіями, з натуральних компонентів та без додавання будь-яких шкідливих речовин. В рецептури входять також соки з фруктів, ягід і овочів», — діляться у JIVA Комбуча.

  Напій відносить споживачів з сьогодення в минуле, в часи 90-х, коли «чайний гриб» бродив у трьохлітрових банках чи не на кожному підвіконні. Це один із фактів, які виробники використовують для позиціонування продукту.

  Проте запевняють, що сучасна комбуча — набагато досконаліша. Вона така ж корисна, але смачніша і солодша. Такий собі злегка газований чай, корисний для травлення.

  Комбуча є продуктом бродіння, тому має дещо різкуватий смак. У незначній кількості містить кофеїн та цукор. Деякі види комбучі добре поєднуються з алкоголем.

  Рекомендована норма вживання стартує з однієї пляшки (330 мл) в день, але в міру звикання до смаку можна доводити цей об’єм до 1-1,5 літра.

  Джерела: Jiva.KombuchaKombucha Live, Шо там

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Рослинне морозиво б’є рекорди — пандемія та параноя підштовхують попит

  Категорія морозива традиційно характеризується ​​поблажливістю з боку споживачів. Тим не менш, наразі вона є осередком сплеску досі небачених пропозицій,...

  Вам може сподобатися: