КомпаніїМорський коктейль: виробники білка з водоростей отримали $10 млн...

Морський коктейль: виробники білка з водоростей отримали $10 млн інвестицій

Американська компанія Qualitas Health має дві водоростеві ферми з відкритими ставками та виробляє харчові добавки omega-3 з мікроводоростей

Інвестиції Qualitas Health направить на розширення географії діяльності, наукові дослідження та на продажі білка на основі водоростей.

Поточні пропозиції компанії включають 15 одиниць харчових добавок омега-3, які продаються у більш ніж 5000 торгових точках США та напряму споживачам.

Завдяки новому фінансуванню компанія Qualitas Health продовжить розробку своєї мікроскопічної системи вирощування водоростей, яка знаходиться в пустелях Нью-Мексико та Техасу. Компанія очікує, що її рослинний білок буде готовий до продажів в 2022 році.

За оцінками експертів Global Market Insights, до 2026 року ринок світового ринка білка з водоростей досягне $1 млрд.

Мікроводорості — це продукт на рослинній основі, який може збагачувати різні оброблені харчові продукти високим рівнем амінокислот, вітаміну С, білка і жирів омега-3. Однак Qualitas Health хоче зробити ще один крок вперед в привабливості цих водоростей і масово виробляти дистильований повноцінний рослинний білок з морських овочів.

до 2026 року світовий ринок білків з водоростей досягне $1 млрд

В міру того, як все більше споживачів переходять на рослинні білки в пошуках екологічно чистих альтернатив тваринному білку, виробники можуть вибирати з багатьох джерел. Популярні альтернативи включають соєвий і гороховий білок. Однак вирощування соєвого білка пов’язане з вирубкою лісів. А ціни на гороховий протеїн за останні роки виросли, і цей інгредієнт викликає питання щодо смаку.

Мікроводорості мають перевагу перед іншими джерелами, оскільки вони не викликають алергії, а також їх вирощують екологічним способом. Це обмежує використання води і землі, при цьому врожай зростає втричі швидше, ніж у рослин, які ростуть на суші. У Qualitas Health кажуть, що їх врожай водоростей виробляє в 300 разів більше амінокислот на гектар в порівнянні з традиційним вирощуванням гороху. Мікроводорості також не пов’язані з вирубкою лісів, зміною клімату або порушеннями прав корінних народів в країнах, де вони виробляються.

Ці еукаріотичні клітини (ред. – клітини, що мають ядерну будову) також універсальні. Приміром, Mondelez використовує мікроводорості в деяких випічках. TerraVia виготовила борошно з водоростей з метою заміни молочних жирів. Французький стартап Algama створив веганський майонез з використанням мікроводоростей. У зв’язку зі зростаючим інтересом до білка мікроводоростей, Unilever нещодавно оголосила про партнерство з біотехнологічним стартапом Algenuity для вивчення можливостей використання одноклітинного організму в своєму власному портфелі продуктів.

до 2050 року на водорості припадатиме 18% білка, що споживається у всьому світі

Інвестиції великих харчових компаній у мікроводорості випливають із зростаючого інтересу споживачів до інгредієнта. За прогнозами Національного центру біотехнологічної інформації, до 2050 року на водорості припадатиме 18% білка, що споживається у всьому світі.

Нагадаємо, що на тлі виснаження рибних запасів все частіше фінансування залучають проекти, які пов’язані з виробництвом рослинних аналогів морепродуктів.

Джерело: Fooddive

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

Неможливе можливо: Impossible Foods готується до виходу на IPO з оцінкою в $10 млрд

Наступного року компанія проведе первинне публічне розміщення – традиційне або шляхом злиття зі спеціальною компанією типу SPAC.Таку інформацію розкрити...

Українська мануфактура створює унікальний сир з липою, трояндами та синім чаєм

Олексій Сінєльніков, засновник сироварні, говорить, що сир з липовим цвітом вони наважилися робити першими у світі. Він прагне, аби у...

Виробник вітамінів винайшов смужки, що позбавляють втоми та насичують організм «літнім вітаміном»

Невеликі розчинні смужки Sleep+ та D3 Sunshine Support призначені для покращення якості сну, загального самопочуття та імунітету відповідно.Хоча вітамін...

Пол Маккартні допоміг зібрати виробнику веганської курятини рекордні $100 млн інвестицій

У раунді взяли участь вже існуючі інвестори та нові, серед яких Alpha JWC, EDBI та MPL Ventures, котру очолює...

Nestle підтримала розробника веганських бургерів – смачніших за Impossible Food та Beyond Meat

Перша пропозиція компаній, гамбургер з гороховим протеїном без глютену, без ГМО, буде представлена ​​в жовтні 2022 року. Зараз у...

Тестові кухні, коворкінги та бродіння: аграрний гігант відкриває простір для створення їжі майбутнього

Розташована в Сінгапурі, ScaleUp Bio керуватиме новою пілотною лабораторією для стартапів, які займаються прецизійною ферментацією для створення інноваційних харчових...

Може вас зацікавити

Bunge розробила дитячу суміш, яка імітує материнське молоко китаянок

Згідно із заявою  компанії, новий інгредієнт розроблено на основі...

До 2025 року ринок альтернативного м’яса зросте на 14% — до $ 8,3 млрд

Про це йдеться в звіті MarketsandMarkets. Локомотивом такого зростання...

Вибір редактора
В продовження теми