Середа, 22 Вересня, 2021
інше

  Без скарг та вихідних: розробник роботів з доставки їжі залучив $17 млн

  Шестиколісні роботи розробника Starship Technologies завантажуються необхідними товарами в магазині і потім самостійно їдуть до місця призначення, де замовник забирає свої покупки

  Вибір читачів

  Роботи Starship Technologies вже здійснили 1 млн доставок у кампуси Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі і Бріджуотерского державного університету (Массачусетс).

  Компанія, що заснована естонцями, оголосила про залучення додаткових $17 млн фінансування. У число інвесторів входять TDK Ventures і Goodyear Ventures. Загальна сума залучена Starship становить $102 млн.

  Starship виробляє невеликі безпілотні шестиколісні роботи-доставщикі. Вони перевозять їжу, продукти та багато іншого. Starship почав розбудовувати свою роботизовану службу доставки в кампуси коледжів США, починаючи з університету Джорджа Мейсона ще в січні 2019 року. З тих пір компанія постійно розширювала територію доставки в кампуси інших навчальних закладів.

  Пандемія COVID-19 підсилила інтерес до роботів-доставщиків. Коли агент з доставки — робот, у вас майже нульова взаємодія з людьми. Роботи також можуть працювати весь день, що потенційно знижує вартість доставки, роблячи її більш доступною для більшої кількості людей.

  Ринок роботів-доставщиків зростає в усьому світі. Наприклад, американський розробник Kiwibot, що працює у Сан-Хосе, оголосив про розширення доставки у Лос-Анджелесі (де вже працює робот Postmates ‘Serve). Російський “Яндекс” запускає роботів з доставки їжі у Москві. Корейська Woowa Brothers здійснює доставки до Сеулу (Південна Корея). І новачок під назвою Ottonomy починає виводити своїх роботів на ринку США.

  Нагадаємо, що в Ізраїлі доставку харчів почали здійснювати дрони. Проте дрони не доставлять піцу до самих дверей. Вони переносять замовлення на окремі розподільчі центри, звідки водії розвозять їжу до точного місця призначення.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Стартап із Кембриджа створить промислові біореактори для вирощування «лабораторного» м’яса

  Генеральний директор стартапу Джек Рейд вважає, що існуючі зараз установки біореакторів для вирощування клітинного м’яса є недостатньо продуктивними.Вони розроблені...

  Вам може сподобатися: