Середа, 22 Вересня, 2021
інше

  У США відтворили вівсяне молоко за старовинним рецептом та зробили його органічним

  Вибір читачів

  Сестри  Крістіна Дорр Дрейк та Олена Дорр Зієнда відтворили продукт за 74-річним рецептом своєї бабусі Вілли.  

  Під час розробки вівсяного молока для них найскладнішим була не сертифікація органічних речовин, а використання методу подрібнення, результат якого – відсутність відходів. Вони використовують весь овес, на відміну від багатьох інших виробників, які беруть вуглеводи, а не цілозерновий овес.

  «Ми застосовуємо процес фрезерування, який є унікальним. Це дозволяє нам використовувати овес повністю, щоб споживачі отримували весь білок і клітковину. Відходів у нас немає. Це була одна із найскладніших частин: розробка рецепту з використанням всього вівса», – сказала Крістіна Дрейк.

  Результат – вівсяне молоко, яке містить більше клітковини і білка та менше цукру в порції, ніж багато інших сортів вівсяного молока. Це також надає горіхового, кремового смаку продукту «Willa». 

  Домашні кулінари робили вівсяне молоко протягом десятиліть. Зокрема, це Pacific Foods і навіть Oatly, які були запущені в США в 2016 р., вже десятки років існують у Швеції. Попри те, що популярність вівсяного молока та кількість торгових марок зросла, на ринку мало продукції, яка сертифікована як органічна.

  Спочатку їхній продукт, який вийшов навесні минулого року, був орієнтований на кав’ярні, але через пандемію його швидко почали реалізовувати через Amazon.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  На роботів-офіціантів та кур’єрів — лідер роботехніки Keenon зібрав рекордні $200 млн

  Раунд очолив фонд венчурного капіталу Softbank Vision Fund 2. Серед інших інвесторів — CICC ALPHA та Prosperity 7 Ventures.Keenon...

  Вам може сподобатися: