П’ятниця, 24 Вересня, 2021
інше

  Британський новатор переробив залишки капусти у високобілкову харчову добавку

  Вибір читачів

  Компанія Nutrapharma, що базується в Лінкольні (Англія), навесні запропонує ринку нову харчову добавку у вигляді капсул — високобілковий порошок, виготовлений із залишків овочів та фруктів.

  Доктор Ерік Хілтон, виконавчий директор компанії, придумав ідею інноваційного продукту після того, як дослідив обсяги відходів, що утворюються харчовою промисловістю.

  Приміром, ЄС споживає лише 54 відсотки того, що вирощують фермери для їжі.

  ЄС споживає лише 54 відсотки того, що вирощують фермери для їжі

  Лінкольншир — графство, де базується Nutrapharma — вирощує 30% англійських свіжих овочів. Це центр національного виробництва капусти, багатої на поживні речовини. Але її стебла та листя часто викидають.

  Взявши справу у свої руки, Хілтон заснував пілотне дослідження у співпраці шотландськими фермерами. Застосуваши новий процес сушіння з використанням методів подрібнення капустяних залишків, Nutrapharma розробила смачний порошкоподібний концентрат з високою харчовою цінністю.

  «Попередній аналіз вражає — деякі зразки містять більше протеїну, ніж білкові концентрати тваринного»,— говорить Хілтон.

  деякі зразки містять більше протеїну, ніж білкові концентрати

  Nutrapharma вважає, що новий продукт має широкі можливості застосування виробництві спортивного харчування чи інших добавок з «етичними аспектами».

  Для повного аналізу харчового порошку компанія отримала грант в рамках ділової програми UK SPRINT, яка займається космічними дослідженнями та інноваціями у сфері технологій.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Лідер ринку спортивних напоїв створив вишневий сік, що відновлює м’язи

  Продукт преміум-класу, концентрат Черибунді готується на основі терпкої вишні, найбільш багатої антиоксидантами суперягоди у світі. Компанія застосовує власний методом екстрагування...

  Вам може сподобатися: