Середа, 22 Вересня, 2021
інше

  Mitsubishi разом з ізраїльським стартапом годуватиме японців клітинними стейками

  Корпорація Mitsubishi разом з ізраїльським стартапом Aleph Farm невдовзі запропонує японцям до столу цільном’язові стейки, вирощені в лабораторних умовах.

  Вибір читачів

  Mitsubishi доєдналася до просування футуристичної страви, адже її харчовий підрозділ здобув неабиякий досвід у біотехнологічних процесах, фірмовому виробництві продуктів харчування та місцевих каналах збуту в Японії.

  Рослинне м’ясо виготовляється на пілотному заводі BioFarm. Його повноцінний запуск запланований на кінець 2022 року.

  Окрім Японії іншим цільовим ринком для інноваційного продукту стане Сінгапур.

  Зараз компанії працюють над адаптацією яловичини Aleph — вирощуваної в культиваторах із клітин живих тварин, що не містять ГМО.

  «Адаптація полягає в досягненні потрібного смаку та узгодженні деяких нюансів з японськими споживачами й контролюючими огранами», — розповідає Дідьє Тубія, співзасновник та генеральний директор Aleph Farms.

  Проте додає, що регулятори заохочують інновації. Прозорий діалог з ними почався ще на ранніх стадіях розвитку стартапу.

  До слова, комерціалізація клітинного стейку розпочалася у листопаді минулого року, разом з першим етапом будівницвта заводу BioFarm. Згодом компанія перенесе виробництво на власну платформу, призначену для масового вирощування м’яса.

  Досі стартап експериментував з вирощуванням клітинного м’яса на Міжнародній космічній станції, за 338 км від природних ресурсів.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Британські дизайнери виготовили перший у світі предмет меблів з кави

  Для розробки журнального столика засновник і креативний директор Joy Resolve Джошуа Ренуф співпрацював з компанією з утилізації відходів Smile...

  Вам може сподобатися: