Субота, 25 Вересня, 2021
інше

  Тонна щогодини. Німці створили промислове обладнання для рослинного м’яса

  Німецька компанія Bühler випустила PolyCool 1000 — високоефективну охолоджувальну матрицю, яка разом з екструдером може створювати волокнисті текстури для рослинного м’яса чи риби.

  Вибір читачів

  Обладнання позиціонується як промислове. Компанія розраховує, що воно стане ефективним рішенням для задоволення швидкозростаючого попиту на рослинні білкові замінники.

  «Завдяки PolyCool 1000 можна налагодити високопотужне виробництво, зменшити витрати та зробити замінники м’яса більш доступними», — каже Крістоф Фогель, керівник відділу білків та інгредієнтів у Bühler.

  Охолоджувальні штампи інноваційного обладнання працюють за технологією екструзії, щоб створити текстури, які дуже нагадують традиційне тваринне м’ясо.

  Екструзія — універсальний процес, який можна застосовувати до широкого спектра рослинної сировини для створення продуктів, що імітують м’ясо по структурі волокон, кольору та смаку.

  Невід’ємною частиною процесу є охолоджувальна плашка. Саме вона допомагає досягти необхідної структури «м’яса».

  PolyCool 1000 може переробляти сою, бобові, культури та побічні відходи — як то відпрацьована сировина з пивоварень, мікроводорості тощо.

  Продуктивність обладнання сягає 1000 кг на годину.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Стартап із Кембриджа створить промислові біореактори для вирощування «лабораторного» м’яса

  Генеральний директор стартапу Джек Рейд вважає, що існуючі зараз установки біореакторів для вирощування клітинного м’яса є недостатньо продуктивними.Вони розроблені...

  Вам може сподобатися: