Субота, 25 Вересня, 2021
інше

  Не підсковзнись. В Нідерландах вироблятимуть підсолоджувачі з бананової шкірки

  Глобальний переробник тропічних фруктів Frutco і постачальник рослинних інгредієнтів Fooditive об'єдналися для боротьби з харчовими відходами з новою лінією підсолоджувачів в Європі на основі бананової шкірки

  Вибір читачів

  Компаній Fooditive і Frutco спільно будують завод з виробництва біодизельного палива на основі відходів та залишків харчової промисловості. Одним із побічних продуктів цього виробництва стануть фруктові екстракти та підсолоджувачі. Сировиною для цих продуктів стануть залишки бананів та тропічних фруктів.

  Продукт позиціонуватиметься як екологічно чистий підсолоджувач, корисний для здоров’я та усуватиме викиди вуглецю з ланцюжка поставок.

  Як повідомив представник Frutco, новий підсолоджувач стане стовідсотковою заміною цукру за рахунок його високих функціональних властивостей. До того, ж він може застосовуватися у молочних продуктах, шоколаді та напоях.

  Завод використовуватиме технологію Fooditive, яка дозволяє переробляти залишки фруктів і овочів, відходи харчової промисловості, а також непродовольчі культури, вирощені на малопродуктивних землях. Банановий підсолоджувач стане більш якісним замінником цукру та забезпечить функціональність, смак і необхідну норму клітковини.

  Проект стартував у в січні 2021 року. Зазначається, що завод почне виробництво в середині 2022 року.

  «Хоча підсолоджувач ще не затверджений в якості харчового інгредієнта, якість продукту і вартість виробництва дуже багатообіцяючі», — говорить представник Frutco.

  Примітно, що на заводі буде використовуватися процес безперервної ферментації для виробництва підсолоджувачів і функціональних інгредієнтів. За словами представника Frutco, цей «новаторський» метод може підвищити виробництво при зниженні об’єму необхідних дріжджів.

  Використання безперервної ферментації зазвичай здійснюється за допомогою системи рециркуляції дріжджів і будь-якої системи екстракції, яка відокремлює етанол від дріжджів. Цей процес дозволяє виробляти дуже великі обсяги підсолоджувача щодня, на відміну від періодичної ферментації.

  Крім того, процес бродіння був адаптований і для побічних продуктів із яблука. Кінцевим продуктом є новий харчовий інгредієнт, що зустрічається в природних умовах, з функціональною клітковиною (ред. —  «чиста» клітковина, яка використовується, як правило, не в якості самостійної їжі, а для збагачення різних продуктів) і некалорійними властивостями підсолоджувача.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Німці розробляють технології виробництва котлет, тофу та макаронів із коноплі

  Коноплі мають не лише величезний лікувальний потенціал, але й усе більше приваблюють як основа для нових, екологічних та стійких...

  Вам може сподобатися: