ТехнологіїБіл Ґейтс не причім. «Чіп» на руці підбере ідеальне...

Біл Ґейтс не причім. «Чіп» на руці підбере ідеальне меню для кожного

Сучасні цифрові компанії запропонували нову послугу для підбору персоналізованого харчування. Для цього вони застосовують пристрої безперервного відслідковування рівня глюкози в крові – так звані «монітори».

Технологічний підхід обіцяє поліпшити метаболізм, підвищити рівень енергії та створити персональну дорожню карту для покращення здоров’я користувача.

Відслідковуючи, як змінюється рівень глюкози в крові після прийому тієї чи іншої їжі, можна сформувати унікальний набір меню, що принесе якнайбільше користі для конкретної людини.

Гладенькі пристрої, придатні для постійного носіння, кріпляться до руки, й цілодобово вимірюють рівень глюкози без необхідності проколу шкіри. Всі дані передаються на смартфон. Це дає змогу в режимі реального часу бачити, як впливає на показники крові дієта, сон, фізичні вправи чи рівень стресу.

Пристрої відразу показують, що відбувається з рівнем глюкози після прийому улюбленої їжі чи напою.

Подібні «монітори» першочергово розроблялися для людей, що страждають на діабет 1 типу. Це звільняло їх від необхідності по кілька разів на день проколювати пальці, щоб відслідковувати стрибки цукру в крові.

Зараз виробники глюкометрів, серед яких Levels, Nutrisense та January, замахнулися на пероналізоване харчування – багатомільярдну галузь зі зростаючим попитом.

«У нас були трекери для відслідковування сну, стресу і фізичної форми, – говорить доктор Кейсі Мінс, хірург, яка стала співзасновником Levels. – Але безперервний монітор рівня глюкози – це ціла крихітна лабораторія на наших руках».

До слова, інновація обійдеться користувачам недешево – від $175 за двотижневу програму або $180 щомісяця при купівлі курсу на рік. Інші пропозиції – $388  за програму, розраховану на три місяці або навіть більше.

Джерело

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

Білл Гейтс інвестував мільйони у сою, з якої варитимуть чеддер та моцарелу

Загальний обсяг фінансування стартапу на сьогодні уже склав $100 млн. У 2021 році Nobell Foods залучив $75 млн у...

У ковбасі майбутнього м’ясо замінять на цвіркунів. Продати допоможе маркетинг

Про це розповідає Аарон Т. Досі, доктор філософії, президент, засновник та власник компанії All Things Bugs.All Things Bugs виробляє...

Nestle будує центр за $52 млн для доставки готових страв

Новий розподільчий центр працевлаштує 665 робітників. Будівнитцво обійдеться компанії в $52 млн Компанія оголосила про проект в Атланті через чотири місяці...

Вчені знайшли консервант, який дозволяє їсти м’ясо сирим

New Chua — закуска із ферментованого свинячого м’яса. Їдять її у сирому вигляді і вона не викликає харчових отруєнь....

Корейський стартап створив інгредієнт, який надає рослинам смак м’яса

ACOMS — це протеїн Х-фактора, знайдений і “витягнутий” із морських водоростей. Як повідомляється, він надає м’ясним праймерам рослинного походження...

Стартап смажить популярні снеки із черв`яків та продає на вулицях

Харчова цінність інноваційних продуктів перевершує звичну м’ясну чи рослинну їжу. Снеки з комах містять багато білка, мінерали та вітаміни,...

Може вас зацікавити

Компанії-гіганти стимулюють революцію рослинного м’яса: за три роки ринок подвоїться

Згідно зі свіжим звіту ProVeg International, явним лідером у...

Найсолодші ягоди на полиці супермаркетів відбиратимуть портативні сканери

Як пояснила Брі Райтер Сміт, директор з дизайну систем...

Вибір редактора
В продовження теми