Середа, 22 Вересня, 2021
інше

  Сінгапур запускає перший у світі промисловий центр з виробництва рослинного м’яса

  Вибір читачів

  У Сінгапурі, який першим у світі законодавчо затвердив культивовану курятину, навесні відкриється промисловий інноваційний центр по виробництву рослинного м’яса – The Protein Innovation Centre (PIC).

  Експериментальний центр задля прискорення розвитку альтернативних рослинних продуктів запускають виробник промислового обладнання Bühler і Givaudan – найбільший у світі виробник ароматизаторів (обидві – Швейцарія).

  Законодавчим нововведенням Сінгапур уже переманив до себе міжнародні стартапи, такі як Eat Just, Perfect Day та інші. Тепер місто-держава стане їхньою регіональною базою.

  Будівництво пілотного заводу триває, запуск запланований до квітня 2021 р.

  Діяльність PIC першочергово буде спрямована на збільшення кількості рослинної продукції в азійській кухні, диверсифікацію ланцюгів постачання, а також дослідження нової сировини з усієї Південно-Східної Азії, говорить Домінік Кулл, голова відділу технологій компанії Bühler.

  В знак визнання численних обмежень на поїздки, пов’язаних з пандемією, PIC оснастили передовими технологіями відеозв’язку, так що важливу роботу по розробці продуктів і освітні курси можна буде проводити віддалено.

  «Принаймні перші кілька місяців працюватимемо по гібридній моделі, коли один або два представника компанії-клієнта поїдуть в Сінгапур особисто, а решта делегації спостерігатиме за процесом на відстані», – сказав Кулл.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Велика продуктова мережа продаватиме сіль, якій 300 млн років. Її збирають з підземних потоків в Африці

  Сіль Орікс добувають у пустелі Калахарі. Її збирають з підземних потоків, що протікають через древні скельні утворення Двіка, яким...

  Вам може сподобатися: