Субота, 25 Вересня, 2021
інше

  Стейк замість герані. У 2050 році вирощування клітинного м’яса вдома стане нормою

  До 2050 року рослинні альтернативи стануть справжніми конкурентами фермерському м’ясу. Технології виробництва удосконаляться, а вартість стане в рази демократичнішою.

  Вибір читачів

  Окремі компанії, як то Shojin DIY Meat Community, взагалі націлені на пошук технологій, які будуть настільки доступними і простими, що кожен зможе вирощувати м’ясо вдома.

  Спільнота, яка базується поза Токіо, прагне донести науку про культивоване м’ясо до мас, і активно цим займається.

  Shojin DIY Meat Community скромно стартувала з однієї людини, яка мала з обладнання домашню чашку Петрі та запліднене куряче яйце. Зараз вона перетворилася на активну інтернет-ком’юніті, що об’єднує приблизно 30 ентузіастів у сфері синтезу біологічних клітин.

  Ентузіасти активно обговорюють своє доморощене м’ясо та проводять безліч суміжних експериментів.

  Поки що вони потребують чимало затрат на технологічний процес. Наприклад, сироватка, в якій росте м’язова тканини, є досить дорогою.

  Згідно прогнозу британської мережі супермаркетів Sainsbury, до 2050 року багато чого зміниться у цьому сегменті. Але такі публічні дослідження клітинного сільського господарства можуть стати справжнім фундаментом для постіндустріальної біоекономіки.

  Замість того, щоб купити м’ясну вирізку у супермаркеті, споживачі цілком зможуть виростити її самостійно. Аналогічно вони зможуть отримати рибу, яйця, молоко або желатин.

  «Клітинний білок може стати інструментом, який допоможе нам подолати потребу у білковій їжі для зростаючого населення планети», — вважають у Sainsbury.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Ізраїльський стартап вирощує в лабораторії 700 грамів курячого жиру за раз. Це — найбільше у світі

  Технологія стартапу побудована на платформі Peace of Meat, бельгійської компанії з вирощування жиру, яку MeaTech придбала минулого року. MeaTech стверджує,...

  Вам може сподобатися: