Середа, 22 Вересня, 2021
інше

  За птахою удачі. В єрусалимській лабораторії виростять курячу грудку за 6 євро

  Ізраїльська компанія хоче запропонувати курятину «з пробірки» за ціною не вищою від звичайного м’яса

  Вибір читачів

  Future Meat Technologies, що базується в Єрусалимі, заявляє, що знайшла спосіб виростити у лабораторних умовах курячу грудку, яка коштуватиме приблизно €6,70.

  Для цього компанія на чолі з біоінженером, професором Яаковом Нахміасом розробила власну унікальну технологію. У майбутньому, говорить він, витрати можна зменшити ще більше.

  Команда проєкту (зліва направо): Мойра Шимоні, виконавчий віце-президент, професор Яаков Нахміас, засновник і керівник служби безпеки, Ром Кшук, генеральний директор

  Інноватори обіцяють, що виробництво продукуватиме на 80% менше викидів парникових газів у порівнянні зі звичайним отриманням м’яса, і використовуватиме на 99% менше землі.

  Лабораторна курятина зекономить чимало води – як мінімум 96%.

  У компанії розповідають, що культури клітин розмножуються без застосування генної інженерії. Це стосується і поживних середовищ – весь процес відбувається без генетично модифікованих організмів.

  Таку технологію можна застосовувати не лише до птиці. Аналогічним способом можливо вирощувати м’ясо всіх інших сільськогосподарських тварин.

  За словами Рома Кшука, генерального директора Future Meat Technologies, технологія лабораторного виробництва м’яса буде випробувана на пілотній установці в практичних умовах до кінця року.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Пиво, зварене з роботом-пивоваром, взяло золото на найбільшому конкурсі у світі

  Американський портер Крістіана Чендлера, приготований за допомогою BEERMKR, обійшов 164 учасників. "Чорт, я взяв золото! Та я роками намагався виграти...

  Вам може сподобатися: