Субота, 25 Вересня, 2021
інше

  Данина Danonу. Гігант придбав компанію, яка започаткувала рух у сфері рослинної їжі

  Французька Danone придбала першопрохідця у сфері виробництва рослинної іжі – компанію Follow Your Heart.

  Вибір читачів

  У рамках угоди молочний гігант став власником 100% акцій Follow Your Heart. Фінансові деталі злиття не розголошуються.

  Минулого року Follow Your Heart відсвяткував 50 років у продовольчому просторі рослин. Це той самий виробник спредів Vegenaise, безмолочних сирів, заправок на рослинній основі та веганських замінників яєць VeganEgg.

  У 2019 році Мартін Крюгер, головний операційний директор Follow Your Heart, заявляв, що доходи компанії зросли вп’ятеро з 2010 року.

  Завдяки цьому придбанню портфель Danone поповнився відразу декількома торговими марками, які буквально започаткували рух рослинних замінників їжі.

  Follow Your Heart розпочав свою діяльність у 1970 році як веганський прилавок для обіду в магазині натуральних продуктів у Лос-Анджелесі, який досі працює. Соєве молоко, створене компанією, дебютувало у 1996 році. У 1980-му був заснований європейський завод Alprо, пізніше – у 1987 році – на ринок вийшов піонер немолочних десертів So Delicious. Тепер це все стало власністю компанії Danone.

  До слова, після покупки у 2017 році за $12,5 млрд колишньої WhiteWave Foods, Danone уже став одним із світових лідерів виробництва рослинної їжі.

  Нині 10% загального обсягу продажів Danone припадає на завод WhiteWave. А генеральний директор Еммануель Фабер говорить, що це найбільш швидкозростаючий сегмент бізнесу компанії.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  В Індії створили морозиво та льодяники, що світяться як медузи, коли їх облизують

  Реакція ґрунтується на ферменті люциферази, який при лизанні язиком створює ефект світіння за звичайних умов, без застосування ультрафіолету.За словами...

  Вам може сподобатися: