П’ятниця, 24 Вересня, 2021
інше

  Масло масляне. З кокосової олії створили замінник столового масла для веганів

  З кокосової олії виготовили веганський замінник вершкового масла Sagana.

  Вибір читачів

  Масло вироблене однойменним швейцарсько-філіппінським соціальним підприємством, заснованим Шарон Каттлеєю Ромеро-Фауд та її сестрою з Маніли Шейлою, а також трьома іншими членами правління. 

  Продукт виготовляють з кокосової олії, яку постачають одним джерелом у Південному Лузоні і відправляють прямо на завод-виробник. 

  Пані Фауд пояснює, чому Sagana не є маргарином: «Наш солоний кокосовий продукт є рослинним замінником вершкового масла, а не – маргарину через високий вміст чистої кокосової олії – 81%, яка є аналогічною молочній». 

  За її словами, масло в американському стилі має 80% жиру, а в європейському – 82%. 

  «Таким чином, це класифікується як веганське масло. Маргарин або замінники маргарину мають нижчий вміст жиру і є сумішшю рослинних олій, тому найкраще перевірити маркування», – сказала вона.

  Пані Фауд говорить, що Sagana Coconut Spread використовує негідровану кокосову олію; тоді як маргарин – гідрування для затвердіння рослинних олій. Під час цього процесу в якості побічного продукту утворюються шкідливі для здоров’я трансжири.

  «Отже, нульовий вміст трансжиру означає відсутність закупорювання артерій, а 35% збагаченої лауринової кислоти сприяє зміцненню імунної системи», – зазначила вона.

  Також додала: «Випічка з використанням веганського масла – волога, має чудову текстуру та бажаний об’єм. Ми раді, що пекарям це подобається!».

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Пиво, зварене з роботом-пивоваром, взяло золото на найбільшому конкурсі у світі

  Американський портер Крістіана Чендлера, приготований за допомогою BEERMKR, обійшов 164 учасників. "Чорт, я взяв золото! Та я роками намагався виграти...

  Вам може сподобатися: