Неділя, 13 Червня, 2021
інше

  Найсолодші ягоди на полиці супермаркетів відбиратимуть портативні сканери

  Мережа Driscoll використовуватиме технологію споживацької фізики для покращення солодкості ягід, які вона продає.

  Вибір читачів

  Як пояснила Брі Райтер Сміт, директор з дизайну систем якості компанії, для продажу в Driscoll постачають ягоди близько 1000 виробників. Але їх якість може суттєво відрізнятися, навіть якщо постачальники знаходяться у одному й тому ж регіоні.

  Приблизно десять років тому ця розбіжність не була великою проблемою. Зараз все змінилося.

  «Технології вирощування вдосконалюються, — говорить Сміт. — Споживачі більше усвідомлюють, наскільки ароматними і смачними можуть бути ягоди».

  Іншими словами, сьогодні покупці знають, чого вони хочуть. А хочуть вони — солодших ягід.

  Щоб стимулювати фермерів вирощувати солодші ягоди, Driscoll почав аналіз вмісту ягідного цукру в урожаї, який вимірюється за шкалою Brix. Та розробив для постачальників систему премій.

  Традиційно у Driscoll проводили це вимірювання вручну, відбираючи зразки ягід, подрібнюючи їх та аналізуючи сок рефрактомером. Але цей процес надто трудомісткий.

  У нагоді стала технологія споживацької фізики — SCiO. Щось подібне у 2017 році використовувала Cargill для вимірювання сухої речовини в кормі великої рогатої за допомогою портативних сканерів для ближньої інфрачервоної спектрометрії.

  У випадку Driscoll технологія інфрачервоної спектрометрії допоможе сканувати цілу полуницю. Інформація від сканерів буде передаватися у хмарну систему, яка аналізуватиме та видаватиме результат солодкості ягоди по шкалі Brix у мобільний додаток.

  Товар не буде пошкоджений, а після аналізу його можна повернути у продаж.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Початок тунця. Рослинний тунець з’явиться на ринку з наступного року

  Тунець буде продаватися через канали продовольчого обслуговування з початку 2022 р. Якщо цей запуск буде вдалим, Finless Foods розшириться...

  Вам може сподобатися: