П’ятниця, 24 Вересня, 2021
інше

  Беконовий джем з бурбоном. Українські мандрівники виготовляють під Львовом унікальні соуси

  Якщо вас уже нічим не здивувати у світі їжі, намажте на тост або покладіть до свого морозива ложку беконового джему.

  Вибір читачів

  Такий виготовляє українська гастромарка «Боїм». У складі джему – безпосередньо сам бекон, цибуля, часник, приправлені спеціями та бурбоном.

  «Боїм» – це сімейне виробництво соусів, джемів, карамелей та комбучі, яке заснували мандрівники Олександр Черноголов та його дружина Марина.

  Олександр та Марина Черноголови. Фото: Facebook

  Компанія бачить своєю місією познайомити людей з новими смаками, перенести смаки усього світу до України, а світу – з України.

  «Ми любому подорожувати і їсти. Першим ділом в подорожах шукаємо місцеву їжу. Розшукуємо такі місця, де готують власники, а якщо вдається потрапити до місцевих на кухні – це рай», – розповідають засновники української гастромарки.

  Найцінніше після подорожі – не переглядати фото, щоб закинути в Instagram, а відворити її смаки та аромати.

  Вони здатні повернути емоції, пов’язані за мандрами, і навіть здійснити подорож в часі.

  Окрім екзотичного беконового джему з бурбоном «Боїм» готує 11 смаків крафтових соусів, 12 видів солодких та солоних карамелей, 7 смаків ігристої комбучі.

  Історія компанії починалася з кухні в 6 квадратних метрів. Зараз вона має сертифіковане виробництво на львівському гуртовому ринку «Шувар», що дає змогу закуповувати найсвіжіші продукти.

  «Крафтовий продукт для нас – це чесний продукт. Ми ретельно обираємо сировину для наших продуктів і не йдемо на компроміси з ціною. І не використовуємо сумнівні складники задля зниження собівартості», – додають у «Боїм».

  До речі, сама назва гастромарки походить від двох слів – «бо»та «їм».

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Пиво, зварене з роботом-пивоваром, взяло золото на найбільшому конкурсі у світі

  Американський портер Крістіана Чендлера, приготований за допомогою BEERMKR, обійшов 164 учасників. "Чорт, я взяв золото! Та я роками намагався виграти...

  Вам може сподобатися: