Середа, 22 Вересня, 2021
інше

  Українська молочна компанія “Люстдорф” представила питну кашу

  Питна молочна каша випускатиметься під ТМ «Селянська»

  Вибір читачів

  Як зазначають в компанії, аналогів новому продукту на ринку не існує. Він позиціонується як повноцінна їжа, яку не потрібно готувати, а можна одразу пити.

  Особливість питної каші полягає у збалансованості молока та зернових продуктів. В її складі немає доданого цукру , але вона має приємний солодкуватий смак завдяки природнім вуглеводам зернових культур.

  До того ж, для зберігання продукту не потрібен холодильник.

  Наразі представлені три види питної каші – “Вівсяна”, “Гречана” і “Рисова”, які розфасовані в пакети по 250 і 750 грам.

  «ЇЇ зручно брати з собою в дорогу, в офіс, на пікнік, давати дітям до школи. ЇЇ зручно зберігати – не потрібен холодильник. Отже – вона ідеально підходить для нашого динамічного способу життя», – зазначають у компанії.

  До слова, “Люстдорф” – великий виробник молочної продукції, що переробляє 350 тонн молока на добу. Компанія випускає більше 60 найменувань молочних продуктів під торговими марками “На здоров’я”, “Селянське”, “Корівка”, “Люстдорф” і “Тотоша”, а також експортує продукцію в Молдову, Грузію, Азербайджан, Білорусь, інші країни.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Мережа київських ресторанів годує личинками, ферментованими бобами та палючим том-ямом

  Так, у «В’єтнамському Привіті» можна спробувати ферментовані боби. У «Китайському» — личинок.Співвласник бренду Міша Кацурін розповідає, що вони намагаються...

  Вам може сподобатися: