Середа, 22 Вересня, 2021
інше

  З чистої етикетки. У виробників рослинних гамбургерів з’явився новий конкурент

  У Impossible Foods та Beyond Meat з’явився новий конкурент — філіппінська компанія Century Pacific, яка нещодавно анонсувала запуск рослинного гамбургера під брендом unMEAT.

  Вибір читачів

  Бургер unMEAT складається з інгредієнтів без ГМО, містить 230 калорій і 17 грамів білка на порцію. У його складі — нуль холестерину та жирів.

  Котлети виготовляються виключно з соєвого білка, рослинного масла, цибулі, пшениці, солі, оцту та соєвого соусу.

  «Ми забезпечуємо споживачів якісним білком з цілою лінійкою продуктів — від молочних до рослинних. Бренд unMEAT — це лише початок нашого прагнення виготовляти смачні та доступні альтернативи м’ясу», — зазначив Грегорі Бензон, головний операційний директор Century Pacific.

  Century Pacific об’єдналася з Symrise Group для розробки смакового профілю інноваційного гамбургеру за принципами «чистої етикетки». Це означає, що компанія відкрито говоритиме споживачам про склад продукту та дотримуватиметься максимальної його натуральності.

  «У рослинному просторі є безліч продуктів, але небагато з них мають «чисту етикетку», оскільки це досить складно зробити. Symrise отримала великий досвід у створенні правильного смаку з натуральних матеріалів, тому ми почали співпрацювати з Century Pacific, щоб створити дійсно якісний продукт», — додав Лайонел Флатто, президент Азіатсько-Тихоокеанського регіону в компанії Symrise Flavor.

  Бургер unMEAT вперше з’явиться в меню в Jeepney, філіппінському гастропабі в Нью-Йорку. Також він продаватиметься безпосередньо на Філіпіннах, в Сінгапурі, Китаї і на Близькому Сході.

  Лінійка продуктів unMEAT складається з котлет для бургерів без м’яса, угорських ковбас, наггетсів і м’ясного фаршу, більш відомого як «джінілінг».

  Згідно місії бренду, всі продукти доступні за ціною від 120 до 135 песо (приблизно $2,5 за упаковку).

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  В Нідерландах збудують завод, де вироблятимуть унікальний білок за допомогою грибів

  Очікується, що фабрика запрацює до 2022 року. Початкова потужність виробництва — 10 тис. т на рік, до 2027 р....

  Вам може сподобатися: