Середа, 22 Вересня, 2021
інше

  Зона комфорту з Amazon. Рітейлер відкрив перший в Європі безконтактний супермаркет

  Гігант роздрібної онлайн-торгівлі компанія Amazon відкрила перший безконтактний міні-супермаркет поза межами США.

  Вибір читачів

  Можливість скупитися продуктами з використанням інноваційних технологій отримали британці. Безконтактна точка продажу розмістилася у торговому центрі Ealing Broadway у західному Лондоні.

  Щоб скористатися супермаркетом, клієнти мають завантажити додаток та відсканувати QR-код. Перед ними відчиняться електронні двері. Далі залишиться покласти продукти до торбинки та просто піти.

  Перших відвідувачів у день відкриття чекала команда асистентів, одягнена в яскраві зелені куртки — того ж кольору, що й барвистий фірмовий стиль продуктового магазину. Вони весь час перебували поряд, щоб пояснити, як працює система.

  «Це було дивно. Здавалося, що я злочинець, тому що я просто брала речі, і клала їх в торбинку», — ділиться 71-річна жителька Ілінга Філіпа Делфін.

  Великою перевагою стало те, що в супермаркеті Amazon відпадає необхідність витрачати час для очікування на касі. Відвідувачі говорять, що досі це могло займати 10-15 хвилин.

  Amazon заявляє, що магазин, подібний до 20 торгових точок Amazon Go у США, використовує алгоритми «глибокого навчання» — технологію, яка дозволяє машинам за допомогою камер та датчиків визначити, що вибрали клієнти, розуміти їх поведінку.

  «Магазин знає, що у вас у кошику, і коли ви вийдете звідти, він автоматично списує плату з вашого рахунку», — додає Еріка Елі, 57-річна місцева жителька.

  Перші клієнти вражені простотою та швидкістю покупок, що робить інноваційні магазини дуже привабливими.

  Метт Бірч, колишній керівник британської мережі Sainsbury, який зараз очолює Amazon Fresh Stores UK, сказав, що бренд намагався намагався досягти максимальної зручності для клієнтів.

  «Ми думаємо, що вони по-справжньому це оцінять», — додав він.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Коктейлі з самогоном — новий напій «народного» бренду, що працював з зірками кантрі-музики

  Sugarlands Distilling Company — це ремісничий спиртзавод, чия продукція, включаючи самогон, ром, вершкові лікери та житній віскі відзначені нагородами,...

  Вам може сподобатися: