П’ятниця, 24 Вересня, 2021
інше

  Ґречна гречка. Хрусткі закуски з пророщеної гречки привернули увагу покупців та інвесторів

  Американське підприємство Lil Bucks пропонує лінію хрустких закусок та начинок з пророщеною гречкою. Це популярний в Австралії суперпродукт, багатий на білок, клітковину та магній.

  Вибір читачів

  Для виробництва компанія закупляє органічну гречку на фермах у Міннесоті та Північній Дакоті.

  Продукт має оригінальні смаки: какао, матча-ваніль та кориця. Пророщене насіння гречки можна посипати йогуртом, вівсянкою, салатами.

  Виріб уже привернув увагу інвесторів. За місяць до запуску стартап зібрав понад 111 200 доларів від більше ніж 150 інвесторів.

  Продукція Lil Bucks продається майже в 200 торгових точках, включаючи Erewhon у Лос-Анджелесі та Whole Foods Market на Середньому Заході. Засновниця і головний виконавчий директор Lil Bucks Емілі Гріффіт очікує, що цього року бренд пошириться у понад 500 магазинів.

  Пані Гріффіт відкрила для себе гречку кілька років тому, коли проживала в Австралії, де скуштувала «чашу асаї, яка змінила життя», наповнену щільними поживними речовинами насіння.

  Вона прогнозує обсяги продажу продукції на 850 тис. доларів США у цьому році, що означає значний ріст з 144 тис. доларів у 2020 році та 35,5 тис. доларів у 2019 році.

  Майбутні продукти, які вироблятимуть в компанії, включатимуть додаткові смакові різновиди Clusterbucks, хрусткі білкові кульки, пророщені гречані суміші для випічки та інше.

  «Люди найперше хочуть перекусити та поснідати, тому передбачаємо, що майбутні нововведення будуть належати до цих двох категорій», – сказала пані Гріффіт.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Велика продуктова мережа продаватиме сіль, якій 300 млн років. Її збирають з підземних потоків в Африці

  Сіль Орікс добувають у пустелі Калахарі. Її збирають з підземних потоків, що протікають через древні скельні утворення Двіка, яким...

  Вам може сподобатися: