Субота, 25 Вересня, 2021
інше

  Найвідоміший виробник рослинного молока побудує перший завод у Великобританії

  Один з найбільш відомих виробників рослинного молока, шведський вегетаріанський бренд Oatly оприлюднив плани будівництва нового заводу з у Пітерборо (Великобританія).

  Вибір читачів

  Це буде перший завод Oatly у Об’єднаному Королівстві. Запуск об’єкта очікується на початку 2023 року.

  Задля реалізації проекту Oatly співпрацює з інвестиційною компанією Integrated Food Projects, яка орієнтована на капіталовкладення у продуктовому сегменті.

  Завод зможе виробляти 300 млн літрів вівсяного напою на рік з моменту запуску, та забезпечить роботою 200 працівників. У майбутньому потужність можна буде розширити до 450 млн літрів.

  Це зробить його одним з найбільших у світі у своєму сегменті.

  Для виробництва веганського напою Oatly використовуватиме овес від місцевих фермерів. Кінцева продукція також збуватиметься на ринку Великобританії.

  Паралельно компанія реалізує стратегію ефективного використанням ресурсів та мінімального негативного впливу на планету. До 2029 року Oatly прагне перейти на 100% відновлювану енергію та зменшити споживання енергії та відходів на заводі на 75%.

  «Ми з нетерпінням чекаємо, щоб продавати у Великобританії більше вівсяних напоїв», — сказав Йохан Рабе, головний директор мережі постачань компанії.

  Метт Карр, спільний керуючий директор Integrated Food Projects, додав, що у країні існує величезний попит на продукцію Oatly.

  До слова, у липні минулого року компанія продала міноритарний пакет акцій за $200 млн. Кошти підуть на фінансування розширення та відкриття нових виробничих підприємств.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Пиво, зварене з роботом-пивоваром, взяло золото на найбільшому конкурсі у світі

  Американський портер Крістіана Чендлера, приготований за допомогою BEERMKR, обійшов 164 учасників. "Чорт, я взяв золото! Та я роками намагався виграти...

  Вам може сподобатися: