Субота, 25 Вересня, 2021
інше

  Ізраїльський виробник 3D-м’яса виходить на IPO, щоб перейти на промислові обсяги

  Ізраїльська компанія Meat-Tech 3D, яка виробляє 3D-м’ясо, виходить на IPO. Її мета – залучити фінансування для виведення на ринок м'яса на основі клітин шляхом промислового виробництва.

  Вибір читачів

  Вони прагнуть отримати до 25,4 млн доларів і планують продати до 1,9 млн акцій за стартовою ціною 15,10 долара за штуку. Дату IPO не повідомляють.

  Керівники компанії заявили, що позиціюють Meat-Tech як компанію B2B, яка допоможе іншим виробляти культивоване м’ясо. Вони не планують вводити власний споживчий бренд. 

  У серпні Meat-Tech надрукувала тонкий шматок яловичини з використанням культивованих клітин  «Project Carpaccio». Через місяць створила компанію Chick & Tech, яка спеціалізується на виробництві курячого м’яса на основі клітин. Також оголосила про те, що планує придбати бізнес з виробництва культивованих тваринних жирів.

  Наразі вона – у процесі роботи над дочірньою компанією Labofish, яка розробляє лінії клітин риб для 3D-друку і рибні продукти для альтернативної білкової індустрії. Також працюють над створенням фабрики з біореакторами для розробки штамів рослин, які можуть виробляти білки для вирощування м’яса на основі клітин. 

  Генеральний директор Шарон Фіма сказав, що, за його оцінкою, продукція буде готова через шість-вісім років.

  Meat-Tech, ймовірно, якийсь час буде єдиною публічною компанією з виробництва клітинного м’яса. 

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  На роботів-офіціантів та кур’єрів — лідер роботехніки Keenon зібрав рекордні $200 млн

  Раунд очолив фонд венчурного капіталу Softbank Vision Fund 2. Серед інших інвесторів — CICC ALPHA та Prosperity 7 Ventures.Keenon...

  Вам може сподобатися: