Субота, 25 Вересня, 2021
інше

  Не «Дружба». Споживачі виявили, що рослинний сир — це смачно

  Категорія сирів на рослинній основі до 2025 року може сягнути понад $1 млрд. Сегмент приваблює безліч стартапів, хоча традиційні виробники часто лишаються осторонь.

  Вибір читачів

  Протягом останніх років у переліку виробників рослинного сиру тільки в США з’явилися Violife, Parmela Creamery, Good Planet, Loca Food, Vevan. Серед давніх лідерів сегменту — Daiya, Follow Your Heart, Field Roast, Kite Hill та Miyoko’s Creamery. 

  У списку є й дуже відомі компанії, як то Danone зі своєю лінійкою So Delicious та виробник йогуртів на рослинній основі Forager Project.

  Безумовно, у новому напрямку вони бачать багато можливостей. Згідно зі статистикою, альтернативні продукти займають 3% від загально ринку сиру, який оцінюється у $34,3 млрд. Ця область дозріла для нових гравців.

  Але існує одна особливість. Створити смачний сир на рослинній основі, який матиме правильне відчуття у роті та плавитиметься, важко. Тому попит на звичайний молочний сир все ще зростає. 

  У 2020 році продажі молочного сиру як самостійного товару та в складі інших продуктів збільшилися на 20-25%.

  Метт Гібсон, співзасновник та генеральний директор компанії New Culture Foods, заявив, що це постійне зростання продажів робить сир аномалією в молочному просторі, оскільки інші товари не демонструють таких темпів. 

  Компанія Гібсона, яка базується в Каліфорнії, вирощує молочні білки шляхом бродіння, виробляючи цілком автентичний сир, але не на основі тваринного молока. Розвиток сегменту він бачить для себе як унікальну можливість.

  За дослідженням, проведеним Numerator, 22% потенційних споживачів рослинних сирів вважали, що ця продукція не буде смачною.

  Але дефіцит під час пандемії коронавірусу, спричинений зростанням попиту споживачів та проблемами виробництва, насправді допоміг змінити цю віру, говорить Джефф Крамптон, менеджер з роздрібної торгівлі в SPINS. 

  Деякі споживачі шукали конкретний сир, і в кінцевому підсумку придбали еквівалент рослинного походження, оскільки це було єдине з доступного. Багато хто виявив, що це таки смачно, і став набагато частіше купувати такий продукт.

  «Це є свідченням роботи, яку сировинні компанії проводили роками задля вдосконалення свого сиру‎, — каже Крамптон. — І водночас зобов’язує продовжувати впроваджувати інновації»‎.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Новозеландці створили безалкогольні джин, віскі та ром — не дають сп’яніти, але настрій піднімають

  У компанії стверджують, що їхній безалкогольний джин, ром і віскі викликають у споживачів відчуття, як після вживання алкогольних напоїв,...

  Вам може сподобатися: