П’ятниця, 24 Вересня, 2021
інше

  Наростили м’ясо. Інвестиції в альтернативний білок потроїлися всього за рік

  Інвестиції в рослинні компанії, що вирощують клітини та виготовляють ферментований білок, у 2020 році сягнули $3,1 млрд. Як свідчать дані Інституту доброї їжі (GFI), це значно вище, ніж $1 млрд у 2019 році.

  Вибір читачів

  «2020-й став роком прориву для альтернативних білків. Рекордні інвестиції надійшли у всі сегменти галузі», говорить Керолайн Бушнелл, директор з корпоративного співробітництва GFI. 

  Приватний сектор бачить неймовірний потенціал у швидкозростаючій галузі.

  Левову частку інвестицій $2,1 млрд отримали компанії, які виготовляють протеїн з рослинних матеріалів. Один лише приватний капітал виробника рослинного молока Oatly склав $200 млн, а фінансування Califia Farms сягнуло $172 млн.

  Стартапи, орієнтовані на вирощування м’яса з клітинних культур, протягом року отримали фінансування на $360 млн, включаючи $75 млн для Mosa Meat, якій приписують створення першого в світі вирощеного в лабораторії гамбургера.

  Ферментаційні компанії, орієнтовані на альтернативні білки, залучили $590 млн інвестицій. Наприклад, Perfect Day отримав $300 млн, а Nature’s Fynd близько $45 млн.

  «Громада інвесторів пробуджує величезний соціальний та економічний потенціал харчових технологій, щоб кардинально переробити нашу систему харчування», сказала Шарін Мюррей, старший спеціаліст із залучення інвесторів у GFI. 

  Ранні розробники, такі як Impossible Foods, Beyond Meat, Memphis Meats та Mosa Meat, продовжують добре розвиватися, і все більше і більше підприємців бачать потенціал для досягнення успіху у сегменті альтернативних білків, додала вона.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  В Нідерландах збудують завод, де вироблятимуть унікальний білок за допомогою грибів

  Очікується, що фабрика запрацює до 2022 року. Початкова потужність виробництва — 10 тис. т на рік, до 2027 р....

  Вам може сподобатися: