Субота, 25 Вересня, 2021
інше

  А інструкція є? IKEA у Канаді випустила книгу рецептів страв із залишків їжі

  Так ритейлер хоче показати, як можна готувати їжу більш екологічно, зменшуючи кількість відходів

  Вибір читачів

  IKEA Канада випустила нову кулінарну книгу IKEA ScrapsBook. Це спільний проект із 10 північноамериканськими кухарями, що представляють унікальні рецепти, використовуючи кухонні залишки. IKEA має на меті надихнути канадців зменшити кількість харчових відходів у своїх будинках та навчити їх готувати із залишків їжі, які часто потрапляють на звалища.

  «У Канаді дослідження показують, що майже дві третини «кухонних відходів» насправді можна було з’їсти. Ми вирішили запропонувати канадцям креативні способи зменшити харчові відходи вдома», —  говорить Йоганна Андрен, керівник відділу маркетингу, IKEA, Канада.

  У книзі представлено 50 рецептів, які розробили 10 шеф-кухарів. Кожен шеф-кухар подав до кулінарної книги п’ять рецептів, які можна безкоштовно завантажити на сайті компанії, і які також доступні на Apple Books та Google Play Books. Електронну книгу на 214 сторінках можна завантажити за цим посиланням.

  За інформацією IKEA, у Канаді щороку викидають близько 2,2 млн тонн їжі, яку можна було з’їсти. Компанія хоче активно зменшувати харчові відходи як вдома, так і у своїх ресторанах та закладах харчування. Ритейлер вже зменшив харчові відходи на 31% на своїх кухнях по всій країні і має намір досягти 50% зменшення харчових відходів до кінця цього року.

  “Їжа цінна і дорога. Ми віримо, що кожен у харчовому ланцюзі повинен зіграти свою роль у запобіганні та зменшенні харчових відходів», — говорить Меліса Барбоза, менеджер зі сталого розвитку, IKEA, Канада.

  IKEA Канада є частиною групи IKEA, яка керує 374 магазинами IKEA у 30 країнах світу, у тому числі 14 у Канаді. У минулому році IKEA Канада прийняла 22,9 млн відвідувачів у своїх магазинах та 178,4 млн відвідувачів на IKEA.ca та додатку IKEA.

  Нагадаємо, в Україні з’явився перший банк їжі. Стартап під назвою «Тарілка» збирає з полиць магазинів та супермаркетів продукти, термін придатності яких спливає, та передає їх нужденним.

  Джерело: IKEA

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Лондонський стартап створив їстівну упаковку з матеріалу, який за добу виростає до метра

  Стартап пропонує замінити пляшки, пластикові бокси та поліетиленові пакети на пакування з революційного матеріалу, який можна їсти.Пакування Oohos виготовляється...

  Вам може сподобатися: