Субота, 12 Червня, 2021
інше

  Корона з сіна. Corona створила упаковку для пива з ячмінної соломи

  Corona створила нову еко-упаковку для свого пива із ячмінної соломи. У березні упаковка на 6 пляшок дебютувала у Колумбії, а пізніше цього року в таку ж пакуватимуть пиво аргентинці.

  Вибір читачів

  Таким чином компанія AB InBev, яка володіє правами на Corona в усіх країнах, крім США, прагне масштабувати екологічні ініціативи у сфері пакування на весь глобальний ринок.

  Технологія, що лежить в основі упаковки, розроблялася протягом трьох років у Глобальному центрі інновацій та технологій AB InBev (GITEC).

  За даними компанії, у процесі перетворення ячмінної соломи в паперову клітковину використовується на 90% менше води, менше енергії та менше агресивних хімічних речовин, ніж при традиційній переробці деревини.

  Упаковка з ячмінної соломи така ж міцна і довговічна, як звичайна.

  За допомогою нової технології бренд сподівається усунути необхідність вирубки лісів для виробництва пакувальних матеріалів.

  Апсиклінг та циркулярне виробництво — нові концепції, спрямовані на більш ретельне управління природними ресурсами, і поки що споживачі підтримують їх. Занепокоєння тим, як виробництво продуктів харчування впливає на навколишнє середовище, навіть зросло під час пандемії.

  До слова, окрім екологічної упаковки AB InBev інвестує у альтернативну, зокрема сонячну, енергетику, та покращення очищення води.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Виробник «Нашої Ряби» відкрив лабораторію для дослідів з їжею

  В лабораторії експериментуватимуть студенти, науковці та викладачі. За допомогою сучасного обладнання вони шукатимуть нові способи приготування м’ясних виробів та...

  Вам може сподобатися: