Бокал для робота. Пошуком підробленного вина займеться штучний інтелект

Британський стартап VeriVin розробляє технологію на базі штучного інтелекту, яка зможе вирішити проблему винних підробок.

Інноваційне рішення базується на основі двох різних технологій. Перша частина — «оптичний сканер», а точніше — апарат для спектроскопії, заснований на романівському ефекті розсіювання світла.

Ви просвічуєте світло через пляшку за допомогою лазера і аналізуєте спектр, який виходить з іншого боку.

Коли світло проходить через вино, воно взаємодіє з електронами в молекулах. Це спричиняє дрібні зміни енергії світла та його напрямку. Які зміни відбуваються, залежить від того, що знаходиться в пляшці.

Отже, завдяки скануванню можна з певною точністю визначити, що знаходиться всередині.

Це своєрідний «відбиток пальця», або «підпис» вина, як його називає VeriVin.

Щоб бути більш точним, від отриманого результату VeriVin віднімає ефект, що дає саме скло.

Інша частина рішення — створення бази даних з тисяч зразків, з якими можна порівняти будь-який новий аналіз пляшки вина. 

Тут вступає у процес поєднання машинного навчання та штучного інтелекту. Чим більше пляшок та вин аналізується, тим точнішим стає результат. З часом розробники сподіваються точно визначити походження і навіть що саме це за вино.

“У нас є ще три місяці до завершення розробки”, — каже Сесілія Малдун, ​​засновник та генеральний директор VeriVin. 

Вона має ступінь кандидата наук з експериментальної атомної та лазерної фізики в Оксфордському університеті. Там же, в Оксфорді, Малдун була капітаном команди дегустацій вин.

На майбутнє VeriVin планує поширити технологію на інші рідини — віскі та решту міцних напоїв, оливкову олію, мед.д

До слова, в данийчас не існує надійного способу ідентифікації, наприклад, сорту винограду або походження вина. Водночас на кону можуть бути величезні гроші.

Недавно на аукціоні у Нью-Йорку з’явився лот рідкісного Yquem 1784 року, який знайшли за цегляною стіною в паризькому погребі. Пізніше з’ясувалося, що це підробка.

Будь-який лабораторний аналіз вмісту пляшки вина сьогодні можна зробити хіба що після відкоркування. Але тоді найдорожчий напій втратить свою цінність.

Джерело

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

Швейцарці створили рослинну качку за технологією, якій уже 60 років

Рослинне м’ясо Planted виготовляється лише з кількох натуральних інгредієнтів. Наприклад, курятину швейцарська компанія створює із води, білку та клітковини...

За прилавок магазину з морозивом поставили ввічливих роботів-кондитерів

Технічно Brown Bana — це скоріше ко-ботична установка, оскільки шарнірні роботні руки просто пересувають чашки та морозиво в капсулах,...

Німецький стартап отримав рекордні $58 млн на сосиски із коріння грибів

Це – найбільшая інвестиція в грибний міцелій у Європі Загальна сума коштів, отриманих на сьогодні Infinite Roots, сягає $73 млн.Компанія...

З’являться перші молочні продукти на лабораторній сироватці, яка повністю ідентична коров’ячій

Daisy Lab налагодила повний виробничий процес — від мікробів до створення кінцевого продукту — порошку сироваткового протеїну. Продукт виготовляється ферментерах...

Штучний інтелект допоможе скоротити харчові відходи та придумає рецепти із того, що є у холодильнику

Мета розробників – допомогти споживачам максимально використовувати придбані продукти та зменшити кількість відходів.“Відкрийте камеру, проскануйте свій холодильник, і ваш...

Сімейна пекарня на Прикарпатті пече давній хліб — малай та струцлі

Пекарню родина заснувала 20 років тому. Поряд з давніми рецептами тут випікають смачний житній хліб, цільнозернові буханці, булочки та...

Може вас зацікавити

Пластикову упаковку замінить папір, покритий білками та БАДами

Нова упаковка не містить жодного пластику. Більше того, вона...

Пол Маккартні допоміг зібрати виробнику веганської курятини рекордні $100 млн інвестицій

У раунді взяли участь вже існуючі інвестори та нові,...

Вибір редактора
В продовження теми