Інтерв'ю«Чорні кухні»: Ресторатор Дмитро Борисов про те, як галузь...

«Чорні кухні»: Ресторатор Дмитро Борисов про те, як галузь пристосовується до локдаунів

«Сім'я ресторанів Дмитра Борисова», що раніше нараховувала більше 50 закладів, пристосовується до умов роботи в пандемії за рахунок діджиталізації.

«Сподіваюся, що до кінця року ми побудуємо повноцінну IT-інфраструктуру, яка буде включати в себе не тільки ефективні CRM та ERP-системи», — говорить Дмитро Борисов, кухар, власник та бренд-шеф мережі ресторанів.

Мережа закладів планує глобально вивести на новий рівень взаємодію з гостями на рівні доступності на різних платформах.

В один клік вони зможуть замовити доставку або зробити попереднє замовлення за столик в ресторані. Дізнатися, в якому найближчому магазині можна купити улюблену локшину з креветками, оплатити замовлення бонусами і отримати персоналізовану пропозицію для подальших покупок.

Паралельно з цим компанія взялася оцифровувати свою експертність. «Тестуємо нові інструменти і готуємо B2B-сервіс, який нам дозволить набагато швидше і ефективніше розвиватися по франшизі і відкривати не 10-20, а 100+ ресторанів в рік», — каже Борисов.

Він згадує, що рік тому за один день зупинили роботу 50+ ресторанів. Залишили 4 об’єкти в різних частинах міста, які працювали в режимі «чорних кухонь» — там готували їжу від різних брендів. Це був період тестування нових гіпотез.

В результаті зрозуміли, що знижка на самовивезення і безкоштовна доставка в радіусі 2 км не працюють. Таких пропозицій тисячі.

За кілька днів мережа запустили 1 euro delivery — сервіс доставки їжі від усіх своїх брендів по всьому місту, з фіксованою ціною доставки — 50 грн.

«На просування витратили $10, в перший же день отримали 500 замовлень», — згадує Борисов.

Такий показник залишився і після закінчення карантину. Зараз, під час вже третього локдауну, отримують 1000 замовлень щодня.

Також пропонують набори ready to cook, завдяки яким за 15 хвилин можна зготувати ресторанну вечерю.

Джерело

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

Підзарядись: Tesla готується до відкриття власних ретро-ресторанів

Наразі заявка очікує на розгляд.Сама ідея не є новою. Ще в 2018 році Ілон Маск заявив, що хоче відкрити...

Кава за відбитком пальця: два гіганти відкрили першу кав’ярню без касирів

Перший заклад відкрили у Нью-Йорку. Тут дійсно ніхто не заважає випити чашку кави. У новому магазині Pickup використовується технологія Amazon...

Розслабили м’язи. Культивоване м’ясо схвалять у Європі щонайменше за три роки

Оскільки, клітинне м'ясо та жир є новими продуктами харчування, Європейський орган з безпеки харчових продуктів (EFSA) вимагає, щоб вони...

Рослинне м’ясо більше не схоже на тофу. Китайці розробили курятину з арахісу

Принаймні, у цьому запевняє шанхайська Haofood, яка першою розробила замінник курячого м'яса на основі арахісового білка.«Досі альтернативне м'ясо у...

Корейський стартап створив інгредієнт, який надає рослинам смак м’яса

ACOMS — це протеїн Х-фактора, знайдений і “витягнутий” із морських водоростей. Як повідомляється, він надає м’ясним праймерам рослинного походження...

Стартап смажить популярні снеки із черв`яків та продає на вулицях

Харчова цінність інноваційних продуктів перевершує звичну м’ясну чи рослинну їжу. Снеки з комах містять багато білка, мінерали та вітаміни,...

Може вас зацікавити

Доставка їжі: тенденції, секрети, фішки, майбутнє ринку онлайн-доставки продуктів

Очевидно, що з пандемією ринок доставки їжі (готової або...

Бджолярі на Закарпатті зброджують оцет із меду. У складі – лише два продукти

Компанія позиціонує себе як перший в Україні дегустаційний зал...

Вибір редактора
В продовження теми