Середа, 22 Вересня, 2021
інше

  «Чорні кухні»: Ресторатор Дмитро Борисов про те, як галузь пристосовується до локдаунів

  «Сім'я ресторанів Дмитра Борисова», що раніше нараховувала більше 50 закладів, пристосовується до умов роботи в пандемії за рахунок діджиталізації.

  Вибір читачів

  «Сподіваюся, що до кінця року ми побудуємо повноцінну IT-інфраструктуру, яка буде включати в себе не тільки ефективні CRM та ERP-системи», — говорить Дмитро Борисов, кухар, власник та бренд-шеф мережі ресторанів.

  Мережа закладів планує глобально вивести на новий рівень взаємодію з гостями на рівні доступності на різних платформах.

  В один клік вони зможуть замовити доставку або зробити попереднє замовлення за столик в ресторані. Дізнатися, в якому найближчому магазині можна купити улюблену локшину з креветками, оплатити замовлення бонусами і отримати персоналізовану пропозицію для подальших покупок.

  Паралельно з цим компанія взялася оцифровувати свою експертність. «Тестуємо нові інструменти і готуємо B2B-сервіс, який нам дозволить набагато швидше і ефективніше розвиватися по франшизі і відкривати не 10-20, а 100+ ресторанів в рік», — каже Борисов.

  Він згадує, що рік тому за один день зупинили роботу 50+ ресторанів. Залишили 4 об’єкти в різних частинах міста, які працювали в режимі «чорних кухонь» — там готували їжу від різних брендів. Це був період тестування нових гіпотез.

  В результаті зрозуміли, що знижка на самовивезення і безкоштовна доставка в радіусі 2 км не працюють. Таких пропозицій тисячі.

  За кілька днів мережа запустили 1 euro delivery — сервіс доставки їжі від усіх своїх брендів по всьому місту, з фіксованою ціною доставки — 50 грн.

  «На просування витратили $10, в перший же день отримали 500 замовлень», — згадує Борисов.

  Такий показник залишився і після закінчення карантину. Зараз, під час вже третього локдауну, отримують 1000 замовлень щодня.

  Також пропонують набори ready to cook, завдяки яким за 15 хвилин можна зготувати ресторанну вечерю.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Коктейлі з самогоном — новий напій «народного» бренду, що працював з зірками кантрі-музики

  Sugarlands Distilling Company — це ремісничий спиртзавод, чия продукція, включаючи самогон, ром, вершкові лікери та житній віскі відзначені нагородами,...

  Вам може сподобатися: