Середа, 22 Вересня, 2021
інше

  Кулебяка для Кулібіна. Uniliver навчає сім’ї винаходити їжу з відходів

  Третина всієї їжі, що виробляється у всьому світі, йде у відходи. Це генерує величезні об’єми викидів парникових газів. Ба більше, 25% запасів прісної води у світі йде на вирощування їжі, яку ніколи не їдять.

  Вибір читачів

  «Харчові відходи це зростаюча гуманітарна та екологічна криза», говорить Крістіна Бауер-Планк з Unilever.

  Компанія взяла за мету боротьбу з харчовими відходами як у свої прямих операціях, так і у щоденному житті споживачів.

  В даний час 40% харчових відходів створюється саме на рівні споживання, що робить це важливим полем битви. «На розвинутих ринках таких країн як Великобританія та Північна Америка показник набагато перевищує 40%», каже Бауер-Планк.

  Середня британська сім’я щороку втрачає 730 фунтів стерлінгів через харчові відходи, в США ця цифра зростає до 2275 доларів на сім’ю на рік.

  Щоб змінити ситуацію, компанія використає силу своїх брендів. Unilever буде надихати та допомагати сотням мільйонам споживачів стати більш винахідливими з їжею та перестати бути марнотратними.

  Для цього Unilever запускає інформаційні рекламні ролики, а ще допомагає знайти споживачам рішення, як «перетворити те, що залишилося в холодильнику, на щось смачненьке».

  «Змінити поведінку споживача в масштабі непросто. Для цього ми співпрацюємо з психологами, економістами та багатьма іншими провідними експертами», — додає Бауер-Планк.

  Також компанія співпрацює з 1000 канадських сімей, які тестують у щоденному житті різні підходи у споживанні. Уже є перші результати: 70% учасників повідомили, що почуваються «винахідливішими» на кухні, а 71% говорять, що заощадили на цьому грошей.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  В Нідерландах збудують завод, де вироблятимуть унікальний білок за допомогою грибів

  Очікується, що фабрика запрацює до 2022 року. Початкова потужність виробництва — 10 тис. т на рік, до 2027 р....

  Вам може сподобатися: