П’ятниця, 24 Вересня, 2021
інше

  Solar Foods отримала 10 млн євро на виробництво білка з повітря

  Компанія Solar Foods, яка буквально виробляє білок з повітря, оголосила, що отримала 10 млн євро (приблизно $11,98 млн) у вигляді фінансування від Фінського кліматичного фонду.

  Вибір читачів

  Залучені кошти підуть на пожвавлення виробництва комерційного продукту компанії, а саме Solein, його ще називають «повітряний білок». Це доводить загальний обсяг фінансування, залученого Solar Foods, до 35 млн. євро (приблизно $41,6 млн).

  Процес синтезу білка відбувається шляхом подачі елементів з повітря, таких як вуглекислий газ та водень, генетично модифікованим мікробам (наприклад, дріжджам) у ферментаційному резервуарі з електричним приводом. Мікроби поглинають повітряні елементи і виділяють їстівний білок. 

  У Solar Foods називають цей метод «газовим бродінням», і він схожий на варіння пива або виготовлення йогурту

  Великою перевагою Solein є його менш згубний вплив на планету, ніж традиційне тваринництво або навіть білок на рослинній основі, адже для цього не потрібно багато землі чи води, і це не залежить від кліматичних умов.

  Solar Foods заявила, що Solein створює приблизно 1% викидів парникових газів від виробництва м’ясного білка і 20% від виробництва рослинних білків.

  Зараз Solein перебуває на стадії комерціалізації, а фінансування планують використати на будівництво пілотного виробничого об’єкта. Новий заклад включатиме фуд-бар і його введуть в експлуатацію орієнтовно на початку 2023 року.

  Джерело: The Spoon

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Виробники альтернативних морепродуктів за півроку отримали рекордні $116 млн — на ринку стає гаряче

  Як свідчать дані нового звіту Інституту доброї їжі (Good Food Institute, GFI), у 2020 р. продажі альтернативних морепродуктів, отриманих...

  Вам може сподобатися: