Субота, 25 Вересня, 2021
інше

  Інвестори дали $1,6 млн на клітинних лобстерів. Це – чисте м’ясо, тільки без панцира

  Компанія Cultured Decadence, що базується у Вісконсині, оголосила про залучення фінансування в розмірі $1,6 млн на створення клітинного м’яса омарів.

  Вибір читачів

  Серед інвесторів Cultured Decadence — Bluestein Ventures, Joyance Partners, Revolution’s Rise of Rest Seed Fund, gener8tor, GlassWall Syndicate, Bascom Ventures та китайська Dao Foods.

  Компанія також отримала фінансування від Корпорації економічного розвитку штату Вісконсин, яка діє під управлінням Центру комерціалізації технологій.

  Кошти підуть на розширення команди та продовження розробки прототипів м’яса омарів, вирощених у лабораторії, для підготовки до комерційного запуску.

  Лабораторно вирощене м’ясо омарів стане першим подібним продуктом щонайменше на території Північної Америки.

  Найбільшою конкурентною перевагою клітинних лобстерів є те, що їх виробництво не потребує океану та менше впливає на навколишнє середовище. Водночас, клітинні омари містять вищу якість поживних речовин.

  Зовні вони схожі на справжні морепродукти, але це – чисте м’ясо, без панцира та інших органів

  Лобстер стане першим продуктом, який Cultured Decadence відтворить у лабораторії. Далі компанія планує перенести цю технологію на цілий ряд морепродуктів, включаючи коропа, креветки та морські гребінці.

  Cultured Decadence позиціонує свою мету як можливість зменшити залежність планети від традиційних морепродуктів та знизити забруднення океану.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Стартап із Кембриджа створить промислові біореактори для вирощування «лабораторного» м’яса

  Генеральний директор стартапу Джек Рейд вважає, що існуючі зараз установки біореакторів для вирощування клітинного м’яса є недостатньо продуктивними.Вони розроблені...

  Вам може сподобатися: