Субота, 25 Вересня, 2021
інше

  Не Ахмад: Clipper Teas випустили заспокійливий чай із коноплі та священного базиліку

  Британський бренд натурального органічного чаю Clipper Teas запустив свою першу лінійку напоїв з конопель — зручний та доступний заспокійливий настій з функціональними складниками.

  Вибір читачів

  Асортимент представлений двома різновидами чаю: конопляний та імбирно-конопляний. 

  «Clipper Organic Karma Mama Hemp» містить у своєму складі насіння конопель, ромашку, лаванду, лимонну м’яту та священний базилік.

  «Clipper Organic Groovy Ginger Hemp» крім насіння коноплі та екстракту імбиру, доповнений букетом трави лимонника і ромашки.

  Обидва варіанти мають насичений смак та допомагають розслабитись.

  «Справжні обійми в чашці», — зазначають у компанії

  Також у Clipper Teas відмітили, що інтерес до їхніх інноваційних чаїв зростає, оскільки для багатьох споживачів вони є легким способом поліпшити своє здоров’я і мати хороше самопочуття.

  Браян Мартінс, директор з маркетингу компанії сказав: «Функціональні інгредієнти, такі як конопля, стали популярними серед покупців, що прагнуть розслабитись та скористатись природними перевагами для здоров’я. У період сильного стресу та тривоги для багатьох Clipper хотів створити заспокійливий напій, котрим будуть насолоджуватися споживачі».

  Продукт уже доступний у магазинах здорового харчування на сайтах Amazon.com та Clipper-teas.com.

  Джерело: Food Navigator

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Лондонський стартап створив їстівну упаковку з матеріалу, який за добу виростає до метра

  Стартап пропонує замінити пляшки, пластикові бокси та поліетиленові пакети на пакування з революційного матеріалу, який можна їсти.Пакування Oohos виготовляється...

  Вам може сподобатися: