Субота, 8 Травня, 2021
інше

  Українська миля. Вітчизняна компанія створила концепт робота-кур’єра

  Міжнародний холдинг «Модерн-Експо», котрий спеціалізується на виготовленні обладнання для рітейлу створив концепт для ефективної доставки замовлень до споживача.

  По темі

  Mebius — нова розробка української компанії. Являє собою робота постачальника з автоматизованим керуванням, створена для забезпечення швидкої та зручної доставки товару клієнту.

  Система представлена інноваційним електричним терміналом на автоуправлінні з ємністю для товарів та двома дронами-помічниками

  Розробка дозволяє одержувачам вибирати зручний час і місце доставки, а також відстежувати відправлення у режимі реального часу.

  Концепт складається із платформи з усіма необхідними датчиками, системи управління та змінного модуля для товарів (з батарейками).

  «Попит на автоматизовану доставку товарів постійно зростає, а сама галузь розвивається надто стрімко. Очевидно, автономні роботизовані системи на автоуправлінні швидко витіснять фізичних кур’єрів», — зазначають у компанії.

  Завдяки системі комп’ютерної синхронізації, самокеровані пристрої можуть об’єднуватися в колони або, при потребі, роз’єднуватися.

  Mebius — це розумна високотехнологічна служба, здатна вирішити проблему доставки «останньої милі», яка є найдорожчим і найскладнішим етапом усього логістичного ланцюга.

  Джерело: Modern Expo

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Останні новини

  Збудували перший у світі завод для виробництва білка з каноли. З нього отримають яйця та морепродукти

  Раніше компанія створила «ідеальний» білок з гороху, що має більш нейтральний смак за відомі аналоги, тому може застосовуватись для...

  Вам може сподобатися: