Середа, 22 Вересня, 2021
інше

  Бомба-ракета: український сервіс доставки Rocket запрацював в Амстердамі

  Rocket, український сервіс доставки їжі та продуктів, що працює з 2018 року, сьогодні розпочав доставку у Амстердамі, столиці Нідерландів.

  Вибір читачів

  Нідерланди стали другою серед десятка європейських держав, де Rocket планує стартувати роботу в 2021 році.

  «‎Ми віримо, що країна тюльпанів з радістю прийме Rocket, i наші помаранчеві рюкзачки прикрашатимуть місто каналів, велосипедів і будинків «з характером»,  — пише компанія на своєму Facebook.

  У честь виходу на новий ринок Rocket подарувала безкоштовну доставку замовникам з України. Її можна отримати лише 15 квітня за промокодом AMSTERWOW.

  Відтепер послуги компанії будуть доступні у трьох країнах — Україні, на Кіпрі та у Нідерландах

  За словами Олега Любарця, CMO Rocket, Кіпр був для компанії стартовим майданчиком перед виходом в ринки європейських країн. 

  «Зараз ми відточили технічні нюанси і багатомовність додатків, а також підготували команди для масштабної міжнародної експансії», — розповів він.

  В Амстердамі компанія відкрила окремий офіс, який буде займатися новими ринками.

  Зазначимо, що в Україні Rocket покриває доставкою 28 міст. Початково компанія називалася Raketa та робила доставку лише по Україні. Пізніше, з виходом на міжнародний ринок назва трансформувалася до Rocket.

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  В Індії створили морозиво та льодяники, що світяться як медузи, коли їх облизують

  Реакція ґрунтується на ферменті люциферази, який при лизанні язиком створює ефект світіння за звичайних умов, без застосування ультрафіолету.За словами...

  Вам може сподобатися: