Неділя, 13 Червня, 2021
інше

  Бомба-ракета: український сервіс доставки Rocket запрацював в Амстердамі

  Rocket, український сервіс доставки їжі та продуктів, що працює з 2018 року, сьогодні розпочав доставку у Амстердамі, столиці Нідерландів.

  Вибір читачів

  Нідерланди стали другою серед десятка європейських держав, де Rocket планує стартувати роботу в 2021 році.

  «‎Ми віримо, що країна тюльпанів з радістю прийме Rocket, i наші помаранчеві рюкзачки прикрашатимуть місто каналів, велосипедів і будинків «з характером»,  — пише компанія на своєму Facebook.

  У честь виходу на новий ринок Rocket подарувала безкоштовну доставку замовникам з України. Її можна отримати лише 15 квітня за промокодом AMSTERWOW.

  Відтепер послуги компанії будуть доступні у трьох країнах — Україні, на Кіпрі та у Нідерландах

  За словами Олега Любарця, CMO Rocket, Кіпр був для компанії стартовим майданчиком перед виходом в ринки європейських країн. 

  «Зараз ми відточили технічні нюанси і багатомовність додатків, а також підготували команди для масштабної міжнародної експансії», — розповів він.

  В Амстердамі компанія відкрила окремий офіс, який буде займатися новими ринками.

  Зазначимо, що в Україні Rocket покриває доставкою 28 міст. Початково компанія називалася Raketa та робила доставку лише по Україні. Пізніше, з виходом на міжнародний ринок назва трансформувалася до Rocket.

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Кав’ярня на ВДНГ продає пряні трави та готує авторські чаї

  Магазин і кав’ярня Kitchen&Garden розташовані в яблуневому саду на ВДНГ (м. Київ).Катерина Безжон, засновниця компанії, говорить, що до нинішнього...

  Вам може сподобатися: