Середа, 22 Вересня, 2021
інше

  Грибний бекон. Atlast Food отримала $40 млн на м’ясо з міцелію

  Компанія Atlast Food, яка використовує міцелій для виробництва альтернативних рослинних м’ясних продуктів, отримала $40 млн інвестицій, котрі будуть спрямовані на створення нових варіантів цільного м’яса.

  Вибір читачів

  Фінансування очолили Viking Global Investors. Окрім того, у інвестиційному раунді взяли участь 40 North, AiiM Partners, Senator Investment Group, Stray Dog Capital, Footprint Coalition, Applegate, Stonyfield та Whole Foods.

  Інвестиції спрямують на масштабування технології виробництва, а також на доведення його до комерційних масштабів

  Перший продукт компанії Atlast Food — бекон на основі міцелію — складається з шести інгредієнтів на рослинній основі та не має у складі холестерину. Порція з двох скибочок містить 4 грамів білка.

  Міцелій добре працює як інгредієнт для альтернативного м’яса завдяки своїй волокнистій структурі, яка може імітувати м’язову структуру тваринних білків.

  Він швидко росте і має нейтральний смак, що дозволяє поглинати будь-який бажаний аромат.

  «Від спори до плити, весь процес займає близько десяти днів», — повідомляють у компанії

  Використовуючи виробничу платформу AirMycelium від своєї материнської компанії Ecovative, Atlast в даний час будує найбільшу в США повітряну міцелієву ферму для виробництва альтернативних м’ясних продуктів.

  Компанія не розкрила, які саме різновиди м’ясних аналогів буде розробляти, але повідомила, що завдяки міцелію є можливість створювати широкий вибір альтернатив, таких як медальйони, куряча грудка і навіть риба.

  Планується, що продукція Atlast Food на основі міцелію стане доступною для харчової промисловості вже цього року.

  Джерело: The Spoon

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Свиняча шкіра з корицею, яблуком та журавлиною — 60-річна компанія підриває ринок сміливими закусками

  Лімітована версія закусок Southern Recipe Small Batch продаватиметься обмежений час протягом цієї осені у роздрібних магазинах. 1 упаковка розміром у...

  Вам може сподобатися: